Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

CZECH OPEN 2018: Vítězem 16. ročníku se stává JAROSLAV LORENC

Petra Stanková a Jaroslav Lorenc

NEDĚLE – 8.7.2018 – 9. hrací den – Online scoring - ZDE

Kompletní výsledky - ZDE

6. FINAL STEP

Tak se to přece jen nakonec podařilo. Vítězství z prestižního mezinárodního turnaje zůstává v ČR zásluhou Jaroslava Lorence. Ve strhujícím finále vybojoval druhé místo Andrii Shovkun (UKR) a na třetím místě skončil Markku Veijanen (FIN). Čtvrté místo si odváží finalista Kari Hurri.

Nejlepší ženou letošního CZECH OPEN se stala Petra Stanková (SVK) před Annou Petákovou a Kateřinou Hejdučkovou.

Kompletní zpravodajství z CZECH OPEN 2018 přineseme během pondělí 9.7.2018. Všem vítězům a oceněným gratulujeme.

Výsledky 6. FINAL STEP - ZDE

5. FINAL STEP

Do finále CZECH OPEN 2018 postupují Markku Veijanen, Kari Hurri, Andrii Shovkun a Jaroslav Lorenc.

Výsledky 5. FINAL STEP - ZDE

4. FINAL STEP

CZECH OPEN 2018 vrcholí. Posledních osm mohykánů slaví postup a nás může těšit, že i v 5. FINAL STEP máme dva naše zástupce. S přhledem postoupil Jaroslav Lorenc a velkou bombu, ale hodně příjmenou, způsobil svým postupem Jiří Vrážel. Kromě již zmíněné české dovijice se do semifinále probojovali Andrii Shovkun, Robin Persson, Ian Robinson, Markku VeijanenMarek Rybicki Kari Hurri. 

Toto kolo bylo konečnou pro Marka Talpu, Tomáše Plechatu i Petru Stankovou.

Výsledky 4. FINAL STEP - ZDE

3. FINAL STEP

Boj o šestnáctku letošního CZECH OPEN vrcholí. Se soutěží se loučí 2 hráči z TOP šestky kvalifikace, Laurynas Narušis a bohužel i náš Jan Macek. Po vyrovnaných bojích v turnaji končí ještě z českých hráčů Jan Tříska a Lukáš Hurych. Stopka byla vystavena i takovým spolufavoritům, jakými byli Kert Truus a Karl Wahlgren.

Z našich hráčů dále postupují Marek Talpa, Jaroslav Lorenc, Tomáš Plechata a Jiří Vrážel.

Výsledky 3. FINAL STEP - ZDE

2. FINAL STEP

Závěrečný devátý hrací den CZECH OPEN 2018 má za sebou 2. FINAL STEP. 45 hráčů si to rozdalo mezi sebou o 22 postupových míst. Čtyři soutěžní hry zvládl nejlépe a na výbornou Jaroslav Lorenc – 977 bodů. Velký boj o 2. místo svedli Robin Persson (SWE) – 953 bodů a Markku Veijanen (FIN) – 929 bodů.

Se sutěží se bohužel musela rozloučit naše želízka v ohni Denis Kinc, Kuba VlachovičOndra Mlynář, Roman ErbenMichal Richter nebo v ženách Anička Petáková a další…..

Výsledky 2. FINAL STEP - ZDE

SOBOTA – 7.7.2018 – 8. hrací den

1. FINAL STEP

Máme za sebou kompletní 1. FINAL STEP, který tak uzavřel sobotní prgram a na neděli se může těšit nejlepších 51 hráčů z celkového počtu 238. Večerní sobotní rundy ovládl jednoznačně Kert Truus (EST). Ve finálových čtyřech hrách zahrál úctyhodných 1027 bodů a s celkovým součtem 2421 bodů může jit spát s pocitem hodně dobře vykonané práce. Druhé místo obsadil Karl Wahlgren (SWE) – 2328 bodů a na třetím skončil Markku Veijanen (FIN) – 2308 bodů.

Tímto nám končí načítání bodů ze všech her a od dalších kol již začíná nová soutěž. Nedělní program 8.7.2018 začíná v 09:00 hodin 2. FINAL STEP.

Kompletní výsledky 1. FINAL STEP - ZDE

1. FINAL STEP

Prvních 36 hráčů odehrálo své 4 hry v 1. FINAL STEP. Svou kvalitu zde prokázal Markku Veijanen (FIN) – 928 bodů a s celkovým počtem 2308 bodů se usadil na čele. Výborný výkon opět předvedl druhý Matěj Foťko 2163 bodů a na třetí příčku se probojoval Eduard Stronskiy (UKR) – 2163 bodů. Zde rozhodl vyšší nához českého hráče.

Výsledky 1. FINAL STEP – (36 hráčů) - ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb