Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dalibor Polívka s Františkem Čermákem vítězí v červnovém Ferdinandu

V neděli 12. června 2022 jsme si v Benešově zahráli 6. turnaj Ferdinand dvojic. Celkem se turnaje zúčastnilo 13 párů. Hrálo se na krátkém mazání Boardwalk.

V kvalifikaci se nejvíce dařilo Jardovi Butalovi s Frantou Spilkou, kteří zahráli průměr 207 bodů, ale bohužel v semifinále to už tak slavné nebylo. Do finále šli z prvního místa Jirkové Doležal s Uhlířem. Turnaj ovládla jiná dvojice z Tábora. František Čermák a Dalibor Polívka vítězí v 6. turnaji série před Otakarem a Marií Frýbortovými. Třetí místo vybojovali Petr Zach s Pavlem Vrtiškou. Nejvyšší nához v turnaji jsme zaznamenali v kvalifikaci u pozdějších vítězů. Měšec opět nepadl a tak se bude začátkem září hrát o cca. 3.500 kč. Sladkou cenu útěchy za poslední místo a první nepostupové místo do finále převzali nebo převezmou manželé Jan a Dana Paroubkovi, resp. Alena Chaloupková s Milenou Bejčkovou.

V celkovém pořadí vedou domácí hráči Gustav Horník s Davidem Rumlem. Na druhém místě Dalibor Polívka/František Spilka. Třetí jsou Marie a Otakar Frýbortovi.

O prázdninách se v S-centru odehraje tradiční minisérie Letní S-centrum cup (6 her kvalifikace, poté finále 3 hry), kde je připravena novinka. Bude se losovat (ze všech startů i reentry) o voucher pro 2 osoby na ubytování na 2 noci zdarma v S-centru Benešov. 

Foto č.1 zleva: Otakar a Marie Frýbortovi, Dalibor Polívka, František Čermák, Pavel Vrtiška a Petr Zach.

Foto č.2: Dalibor Polívka a František Čermák.

Foto č.3: Alena Chaloupková a Milena Bejčková.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb