Dalibor Polívka si z Benešova odváží cenné vítězství

V neděli 14. června pokračovala Bowling cz tour 4. turnajem. Hrálo se na lehkém 41 stop dlouhém mazání. Zahrát si přijelo celkem 27 hráčů a hráček, z nichž byl po kvalifikaci nejlepší Milan Barnet. Vítězové jednotlivých rund: Milan Barnet, Jaroslav Butal st. a Petr Zach st. Po semifinále byla na prvním místě, průběžně vedoucí žena celkového pořadí, Marie Frýbortová. Ve finále se však nejvíce dařilo hráčům, kteří byli tak trošku „v závětří“ a čekali na svou šanci. Ve finále vyhrává táborský hráč Dalibor Polívka po jedné parádní hře ( 267 ), která byla vůbec nejvyšším náhozem 4. turnaje. Druhá hra Daliborovi až zas tolik nesedla, ale nakonec se mohl radovat z turnajového vítězství o 3 body před Davidem Rumlem. Třetí místo vybojovala Lenka Mrkvičková, oba dva hájící barvy Scentra Benešov, která tak byla současně vyhlášena nejlepší ženou. V celkovém pořadí jsou i nadále v čele ženy. Vede Marie Frýbortová před Lenkou Mrkvičkovou. Na třetí místo poskočil Dalibor Polívka. Další pořadí v Top 6 je následující: 4. Milan Barnet, 5. Petr Zach a 6. místo patří prozatím Otakaru Frýbortovi. Všem hráčům a hráčkám děkuji za účast, bylo to opět fajn. Další turnaje v Scentru: 21.6. Ferdinand devítka, zde bude v měšci cca. 6.000 kč a 12. 7. Bowling cz tour na krátkém mazání.

Foto č.1 zleva: David Ruml, Dalibor Polívka a Lenka Mrkvičková.

Foto č.2: Lenka Mrkvičková a Dalibor Polívka.

Foto č.3: Milan Barnet, Petr Zach st. a Jaroslav Butal st.