Dalibor Polívka vítězem říjnové Bowling cz tour

V neděli 3. října se v Scentru Benešov sešlo celkem 20 hráčů a hráček, aby si zahráli 10. turnaj Bowling cz tour 2020/21. Vítězem kvalifikace se stal Milan Barnet. Po následném semifinále už byl v čele František Čermák. V průběhu semifinále odstoupil ze zdravotního důvodu jeden z favoritů série Jaroslav Bejšovec.

Ve vyrovnaném finále se nakonec z vítězství radoval Dalibor Polívka. Na druhém místě se umístil Jaroslav Butal st. a triumf táborských barev dokonal František Čermák, který vybojoval třetí místo. Nejlepší ženou byla vyhlášena Marie Frýbortová a nejvyšší nához ( 268 ) předvedli hned dva borci, Milan Barnet a František Čermák. Vítěz předehrávky plus 1. rundy byl Milan Barnet a vítězkou 2. rundy byla Marie Frýbortová.

V celkovém pořadí, kde se počítá 7 nejlepších umístění z 12 turnajů, se nic zásadního neudálo. Vede i nadále Jaroslav Butal st. před Milanem Barnetem a Marií Frýbortovou. Další pořadí v Top 6 je následující: David Ruml, Dalibor Polívka a Jaroslav Bejšovec. V kategorii "B" ( hráči a hráčky pod 165 ) je v čele Lenka Bejšovcová, druhý je Jan Žák a třetí Helena Spilková.

Děkuji všem hráčům za předvedené výkony a za účast v turnaji. Budu se na Vás těšit např. 17. října ( Ferdinand devítka ) a nebo na další turnaj série Bowling cz tour, který se koná 31. října.

Foto č.1 zleva: Jaroslav Butal st., Dalibor Polívka a František Čermák.

Foto č.2: Marie Frýbortová a Milan Barnet.