Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Další Ferdinand vítězství putuje do Tábora zásluhou Petra Zacha

V neděli 12. května se v Benešově odehrál 5. turnaj Ferdinand devítky. Cestu do bowlingové herny S-centra si našlo celkem 33 hráčů a hráček.

V kvalifikaci zahrál nejlépe Milan Barnet, aby ho po semifinále vystřídal Jaroslav Butal st. Finále však ovládl Petr Zach st., který se tak raduje ze svého druhého letošního Ferdinand vítězství. Druhý skončil domácí David Ruml a třetí místo vybojoval Jaroslav Butal st. Nejvyššího turnajového náhozu (288) dosáhl jako první, mladý hráč Jan Jiráček. Ceny útěchy převzali nebo v nejbližší době převezmou Iva Pauleová, která se vzdala účasti v semifinále a Miroslav Krch (první nepostupující do finále). O mazací pauze před semifinále proběhlo losování měšce a štěstíčko se usmálo na Honzu Žáka, který si tak domů odnesl rovné 4.000 kč za nához 248 bodů.

V celkovém pořadí Ferdinand devítky se na prvních třech místech nic nezměnilo. Vede tedy i nadále Septimiu Claudiu Molnar před Petrem Zachem st. a Davidem Rumlem. Další pořadí v Top 6: Milan Barnet, Miroslav Krch a Jaroslav Butal st.

Všem hráčům a hráčkám děkuji za fajn neděli a budu se na Vás těšit opět někdy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb