Na Vánočním hauzíčku to pěkně padalo

Nejlepší 3 hráči turnaje

Čtvrtý turnaj série Prague BC se hrál na vánočním housu a podle výsledků to bylo určitě znát. Na postup do semifinále bylo za potřebí zahrát rekordní nához - kdo chtěl postoupit musel mít nahráno více jak 1331. A kromě toho v kvalifikaci byli hned 3 hráči, kteří dokázali dát 12 striků v jedné hře - první Perfect Game zahrál Michal Mužík, druhá se povedla Michalovi Loučkovi a třetí zahrál Luděk Široký, kromě toho padlo 299 - to zahrál v pátek Tomáš Plechata a 2x bylo zahráno 290 - no prostě pohodovej Vánoční hause si snad hráči užili.

V semifinále se hrály 4 hry a do finále postupovalo 8 nejlepších hráčů - čekalo se, že bude na postup potřeba 900 a v podstatě to tak bylo - posledním postupujícím byl Michal Mužík, který měl nahráno 893. Ve finále se hráči podle pořadí nasadili do pavouka Play-off a do závěrečného zápasu postoupila Kateřina Beštová a Jaroslav Lorenc, více sil měl nakonec Jaroslav Lorenc, který Kateřinu porazil a zvítězil, druhé místo patří Kateřině, která zároveň získala cenu za nejlepší ženu a třetí skončil Jiří Hindrák Nejlepším hráčem kategorie B se stal Michal Janovský na celkovém krásném 6.místě.

Další turnaj série Prague se hraje od 6 do 8.ledna - obsazovačka od neděle zde na webu. Průběžné pořadí série najdete zde na webu v neděli večer.

V pátek pokračovat turnaj Prague BC dalšími 2 rundami a tak se představilo přes 60 hráčů. Nejvíce rozruchu bylo hned v první rundě kdy mladý Tomáš Plechata měl 11 striků a šel na Perfect Game, ale jedna kuželka byla proti - tím jsme znali prvního vítěze ceny X-drink. Druhou sadu energetických nápojů získal v druhé rundě Jan Krejčík, který přišel na turnaj po nemoci po více jak roce a hned v první hře dal 290.

Dnes to tedy pěkně padalo - vede Kateřina Beštová s náhozem 1432, jednu kuželku za ní je Karel Kutina 1431 a třetí místo patří Janu Krejčíkovi 1421. Jak to tak vypadá na postup bude potřeba něco kolem 1300 a možná i více, protože to pěkně hraje i hráčům B kategorie - vede Tomáš Plechata na celkovém 6.místě a další mlaďoch Michal Janovský na 8.místě.

Zítra pokračujeme od 8:45 - výsledky budeme vkládat po každé rundě - semifinále startuje kolem 18:00

publikováno 2.12.2010

I když je Praha skoro neprůjezdná tak přes 30 hráčů dorazilo na Zličín, aby odehráli své kvalifikační hry čtvrtého turnaje Prague BC. Zatím nejlépe to šlo Karlovi Vopičkovi, který se jako jediný přehoupnul přes hranici 1400, druhý je Michal Janovský 1320 vč. hdc a třetí Michal Včeliš.

Také se již předávalo několik cen X-drinku, sadu za první rundu vyhrál Karel Vopička (279) a v druhé rundě si odnesl X-drinky Daniel Sedláček (255). Byly rozdány i ceny za nejnižší nához - Boris Guič a Martina Koppová.

Zítra pokračuje Prague dalšími 2 rundami a jsou tam ještě poslední volná místa - pokud máte zájem přihlaste se zde na webu a nebo přes www.obsazovacky.cz

publikováno 29.11.2010

Již tento víkend se koná na Zličíně další turnaj série Prague BC a celý bude v duchu adventu. Startuje se již ve čtvrtek a pro hráče je připraveno pohodové hausové mazání. Kromě toho budu někteří hráči obdarováni drobnými, ale zato chutnými (tekutými) cenami.

Po skončení každé rundy se budou vyhlašovat ceny za nejvyšší nához rundy (hráč získá sadu X-drinků) a také i ten nához nejnižší si odnese jeden X-drink na ochutnávku. Navíc máme připraveny i 3 bowlingové pivní soudky, první si odnese vítěz kvalifikace, druhý první nepostupující do finále a na třetím si pochutná celkový vítěz.

Na turnaji je ještě několik posledních volných míst a tak pokud máte zájem využijte on-line obsazovačku zde na webu a nebo si klikněte na www.obsazovacky.cz