Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dana Klusáčková předvedla v Jadranském měšci parádní jízdu

Za účasti 29 hráčů se v neděli 5. listopadu 2023 odehrál v centru Bowlingu Jadran Frýdek-Místek letos naposledy Jadranský měšec. Pro rok 2024 připravujeme tomuto turnaji ušít nový kabát a o jeho střihu Vás budeme na našich stránkách v předstihu informovat.

Jak je již zřejmé z nadpisu článku, parádní jízdu a hlavně vítěznou, předvedla Dana Klusáčková (1211 b.), když se její hráčský průměr zastavil na krásných 201,83 bodech. Nutno také podotknout, že tuto TOP hranici překonala jako jediná. Přes dvoustovkový průměr se totiž nepřehoupl ani Zbyszek Kosiec (1188 b.) a třetí Richard Malenda (1152 b.) již na tuto metu ztrácel téměř půl sta bodů. V každém případě to byly krásné výsledky a ty měli také hráči z ceněné nejlepší šestky, čtvrtý Josef Novák (1140 b.), pátý Dan Novák (1132 b.) a šestá Lenka Zvěřinová (1132 b.). O pátém místě dokonce musel rozhodnout vyšší nához a ten měl tenkrát lepší Daniel.   

Měšci bylo připraveno 1.4500,- Kč, a šťastnými výherci byli tito hráči: Radim Pašek (1. pořadí a 725,- Kč), Monika Krečmerová (2. pořadí a 435,- Kč) a Jaroslav Szotkowski (3. pořadí a 290,- Kč). Všem výhercům gratulujeme.

Z listopadového Jadranského měšce je to vše. Jak píšeme v úvodu, další klasický desítkový turnaj se v našem centru Bowling Jadran FM bude hrát až v příštím roce a o termínu a propozicích budeme informovat. Díky všem za celoroční přízeň Jadranskému měšci a těšíme se brzy na viděnou. Příležitostí máme do konce roku dost, takže se letos s Vámi ještě neloučíme.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb