Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dana Klusáčková slaví na Senioru své první vítězství

Xbowlingu ValMez se ve čtvrtek 7. září 2023 odehrál již devátý turnaj z turnajové série Senior Cup Tour ValMez. Účast byla slušná, když se během 3 rund zapojilo do turnaje celkem 23 hráčů. Z nejlepších hráčů série chyběl pouze její lídr, Pepa Novák, který si užívá se svou ženou Ivankou zaslouženou dovolenou.

Dvoustovkové a vlastně ani stodevadesátkové průměry tentokrát nepadaly a tak bylo jakékoliv zaváhání okamžitě trestáno pádem v tabulce. Přes hranici 1000 bodů se tentokrát dostala jen trojice vyvolených a bylo to řádně natěsno. Nejvíce bodů dokázala nahrát v 2. rundě Dana Klusáčková (1011 b.) a skvěle navázala na své třetí místo ze srpna. Vlastně ještě lépe, když v 3. rundě nezahrál žádný z hráčů více, tak bylo jasné, že se Dana může doma začít radovat ze svého premiérového vítězství.

Jen o 10 bodů méně zahráli hned 2 hráči. Teda lépe řečeno 1 žena a 1 muž. Iva Fojtíková i Honza Lakomý zahráli numericky krásné číslo 1001, což byl součet jejich bodů a o druhém a třetím místě musel rozhodnout vyšší nához. A ten měla lepší Ivanka, když v poslední hře zahrála 236, zatím co Honza zahrál hned ve své první hře „pouze“ 225. Žen bylo tentokrát 8 a hned 2 z nich ovládly turnaj. Parádní bilance a velká gratulace. Mezi nejlepší šestku se dokázali probojovat ještě čtvrtý Michal Poprocký (955 b.), pátý Jirka Klusáček (951 b.) a šestý Vláďa Kutáč (937 b.).  

Po devátém turnaji se nám pořadí prvních tří hráčů série Senior Cup Tour ValMez nezměnilo, na vedoucím postu je stále s obrovským náskokem Josef Novák (233 bodů), druhý Radim Hruškovský (186 bodů) si bodově polepšil a třetí místečko si i dál drží nejlepší žena série Iva Fojtíková (178 bodů). Jenže pozor, ze sedmé pozice na čtvrtou vystřelila Dana Klusáčková (177 bodů) a mezi děvčaty je rozdíl pouhého bodíku. Teď se již nejhorší turnaje škrtají a pořadí se nám může v posledních třech hodně měnit. Kompletní průběžné pořadí série je ZDE.

A to je přátelé devátého turnaje Senior Cup Tour ValMez vše. Desátý díl je naplánovaný na 4. – 5. října 2023 a jsou opět připravené 3 rundy. OBSAZOVAČKA je již aktivní, můžete se začít přihlašovat a my Vám všem moc děkujeme za krásný bowlingový turnaj. Těšíme se brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Senior Cup Tour ValMez – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb