Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dáša a Jirka Stulíkovi se dočkali vítězství v BBO dvojicích

Ve středu 29.5. se v chomutovském Strikelandu odehrál na dlouhém mazání 12. turnaj BBO dvojic. Zúčastnilo se 14 dvojic a 10 z nich postupovalo do finále, z prvního místa Filip a Martin Seifertovi a z desátého Miroslav Janeček st. S Pavlem Piskačem. Následovaly čtyři finálové hry s pátou připočítávanou hrou průměrovou a ty určily vítěznou dvojici. Po dlouhé době zvítězili Dáša a Jirka Stulíkovi a za sebou nechali Míru Jiřiště s Oldou Pourem a Filipa a Martina Seifertovi. V oceňované šestce se ještě umístili Standa Bernášek s Romanem Fiskem, Michal Chrdle s Jirkou Květoněm a Vašek Nedbálek s Milanem Šteffkem st. Za nejvyšší nához 246 byli oceněni Michal Chrdle s Jirkou Květoněm. Zde je fotogalerie.

CP dvojic po 12. turnaji: Standa Bernášek s Romanem Fiskem (293 b), Olda Pour s Kájou Růžičkou (267 b), Dáša a Jirka Stulíkovi (223 b), Lumír Horčička s Lukášem Roučkou (216 b).

CP jednotlivců po 12. turnaji: Standa Bernášek, Roman Fisek (oba 293 b), Olda Pour (284 b), Kája Růžička (267 b).

V Chomutově se na vás budeme opět těšit nejen na 13. BBO dvojicích 17.6. - obsazovačka, ale také 9.6. na BBO NejKUFRY devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb