Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dáša a Michal Kapustovi zvládli na jedničku únorové Valašské dvojice

V neděli 5. února 2023 vyvrcholil náročný bowlingový víkend v Xbowlingu ValMez druhým turnajem ze série Valašské dvojice. Včetně čtvrteční předehrávky se nakonec turnaje zúčastnil slušný počet 14 dvojic a opět jsme mohli zaregistrovat dalšího nováčka našich turnajů.

Po čtvrteční předehrávce se v čele tabulky usadili Katka a Jarda Mičkalovi (1160 b.), kteří po delší době opět o sobě dali vědět (myslíme výsledkově) a předvedli to, co od nich pravidelně očekáváme. To samé musíme ale říci i o Jarce Matochové s Mirou Bazalkou (1131 b.) a najednou jsme tady měli dvě dvojice aspirující minimálně na TOP šestku turnaje. Další osobní zlepšení předvedli Bobina Korytářová s Lindou Nečasovou (995 b.) a v tu chvíli to znamenalo průběžné třetí místo.

nedělní 1. rundě si dali restart Dáša a Radek Capilovi (1098 b.), ale tento výsledek horkých favoritů tentokrát na nejlepší trojici nestačil. K výbornému výkonu se naopak vypjali Dáša a Michal Kapustovi (1190 b.). Zahráli si svou první osmičkovou třístovku, konečně se jim podařila prodat jejich tréninková píle a zaslouženě se probojovali do čela tabulky.  Naopak více jsme čekali od nově složené dvojice – Nela Capilová a Dominik Pelán (869 b.), ale tady platilo okřídlené, že není každý den posvícení.

2. nedělní rundě pak dorazil zbytek pravidelných favoritů, ale tentokrát se nic moc nedělo. Jediný výkonnostní záblesk na lepší umístění předvedli Nela a Radek Capilovi (1088 b.) a Jana a Marek Irglovi (1073 b.), ale ani tyto výsledky neměly naději vyšoupnout některou z dvojic z vedoucích postů. Na TOP šestku to stačilo, to ano, na páté a šesté místo a tím pádem je jasné, že čtvrtí skončili Dáša a Radek Capilovi. Ceny za druhé a třetí místo se tak budou teprve předávat, páč druzí KačkaJarda Mičkalovi a třetí Jarka MatochováMirou Bazalkou hráli již ve čtvrtek, ale v každém případě k nim domů letí velká gratulace a vzkaz, že ceny jsou připravené k vyzvednutí na recepci. Tjamtadadáááá. A vítězem turnaje se tak premiérově stávají Dáša a Michal Kapustovi a samozřejmě také jim patří velká gratulace.   

Po druhém turnaji série Valašských dvojic jsou v čele Dáša a Radek Capilovi (53 bodů), druzí jsou Nela a Radek Capilovi (48 bodů) a o třetí místo se dělí Dáša a Michal Kapustovi a Jarka Matochová s Mirou Bazalkou (obě dvojice 46 bodů). Samozřejmě, že je ještě hodně brzy dělat nějaké závěry, ale jen ať víte, jak se nám sérii v roce 2023 začala vyvíjet.

Třetí turnaj Valašských dvojic je naplánovaný na neděli 5. března 2023 s tradiční čtvrteční předehrávkou (2.3.2023 od 18:00 hodin). Obsazovačka je již připravená a nám zůstává jediné, poděkovat Vám všem za příjemnou bowlingovou neděli a také moc poděkovat našim milým sponzorům, Dáši a Michalovi Kapustovým. Těšíme se s Vámi v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Valašské dvojice - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb