Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dáša a Radek Capilovi slaví letošní třetí vítězství

V neděli 5. listopadu 2023 se v centru Xbowling ValMez odehrál již 11. turnaj z celoroční bowlingové série Valašských dvojic. Během předehrávky a samotné neděle se do turnaje zapojil pěkný počet 18 dvojic. Do databáze jsme doplnili další nově složené dvojice a jedna z nich se výrazně zapsala do konečného pořadí.

předehrávce se nám s výbornými výsledky roztrhl pytel. Jen pro porovnání uvedeme, že vítězové z listopadu by horko těžko urvali tentokrát bronz. Skvělých 1248 bodů zahráli ve čtvrtek Dáša a Radek Capilovi, což je výsledek, kterého v letošním roce nedosáhla ještě žádná z dvojic. Jenže osud tohoto výsledku se hodně otřásal, když o pár minut později končili svou hru Mira Staněk a Tomáš Helešic.

Naklepali jsme čísla a výsledkem bylo „pouhých“ 1237 bodů. Laťka byla postavená hodně vysoko a to jsme si mysleli, že středečních 1172 bodů Ivy Fojtíkové a Davida Kleina budou stačit na vedoucí pozici. No, tyto body prostě nestačily. Oči pro pláč pak zbyly Irči Konvičné a Laďovi Stodulkovi, když zahráli výborných 1156 bodů a již v tu chvíli jim bylo jasné, že vysněná bedna to nebude.

V neděli se pak do turnaje zapojila druhá polovina startovního pole. V parádním světle se představila (jak říká nadpis článku) nově složená dvojice Radek Capil a Mira Staněk, bouchli tam 1213 bodů a bylo jasné, kdo že bude tentokrát třetí. Poprvé pokořili 1200 bodů také Martin a Adam Haxovi (1203 b.), ale to již byla pouze jejich labutí píseň, která znamenala nepopulární čtvrté místo. Jiné dvojice se v neděli mezi nejlepší již neprobojovaly a tak můžeme ještě doplnit, že v TOP šestce nakonec zůstali také z předehrávky Iva s Davidem a Irča s Ladikem.

Po jedenáctém turnaji série Valašských dvojic je již definitivně jasné, že se celkový vítěz rekrutuju z této trojice: Nela Radek Capilovi (240 bodů), Dáša a Radek Capilovi (229 bodů) a Martin a Adam Haxovi (224 bodů). Upozorňujeme, že letos poprvé se z  turnajů v červnu a prosinci započte dvojnásobně pouze ten lepší. Horší turnaj v červnu nebo prosinci se započte jako normálně bodovaný. Kompletní výsledkový servis a celkové pořadí si můžete prostudovat ZDE.

Masters, dvanáctý turnaj Valašských dvojic, je naplánovaný na neděli 3. prosince 2023 s předehrávkou ve čtvrtek 30.11.2023 od 18:00 hodin, či Vámi jiném zvoleném termínu (mimo pátky a soboty od 18:00 hodin). Obsazovačka je v tuto již chvíli připravena a my děkujeme Vám všem za opět vydařený turnaj. Těšíme se na Vás v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Valašské dvojice - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb