Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dáša a Radek Capilovi slaví vítězství ve Valašských dvojicích

V neděli 6.6.2021 jsme v Xbowlingu ValMez uspořádali další z našich oblíbených turnajů. Tentokrát to byly VALAŠSKÉ DVOJICE. Nakonec se do turnaje zapojilo 13 dvojic a výsledky byly více než zajímavé. Bylo vidět, že se hráči a hráčky teprve pomalinku dostávají do „provozní bowlingové teploty“, ale výjimečně to bylo spíše přínosem pro turnaj. Téměř každý výsledek měl totiž šanci na konečné dobré umístění.

Prvním ukázkový příklad. V předehrávce zahrála Žaneta PořízkováOndrou Trojkem 1036 bodů a statistika, která běžně hovoří jasnou řečí, by je před hlavním nedělním hracím dnem odsoudila do propadliště umístění. Jenže ouha, nestalo se a naši mlaďoši stáli na bedně až do posledního hodu turnaje. V nedělní 1. rundě se představila Capilovic rodinka a tou lepší dvojicí byla mamka s taťkou aneb DášaRadkem. Především osmičková třístovka jim pomohla k celkovému součtu 1051 bodů a průběžnému vedení v turnaji.

V 2. rundě zahráli nejlépe Peťa JanošecMirou Příleským (1042 b.) a tento výsledek jim přiřadil průběžné 2. místo a ještě stále nenaznačoval, že by tohle mohl být jeden z nejlepších výkonů turnaje. Při své premiéře na našich Dvojicích zahráli dobře také pánové z Frýdku-Místku, Rosťa HovězákVlastíkem Motykou (1028 b.) a v tu chvíli to bylo průběžné 4. místo. V závěrečné 3. rundě se očekával nástup dalších spolufavoritů turnaje, ale všechno bylo nakonec jinak. Po čtyřech hrách to vypadalo, že si pro vítězství dojdou Ája KudělkováRosťou Sousedíkem, ale….. Druhá polovina turnaje jim nevyšla a celkových 1009 bodů jim přisoudilo až konečné 6. místo v turnaji. Naopak druhé čtyři hry zahráli výborně Janča a Marek Irglovi a díky 1047 bodům zamíchali pořadím nejlepší trojice turnaje.

Můžeme si tedy zrekapitulovat celkové pořadí TOP šestky po závěrečné 3. rundě a sledujte pozorně ty minimální rozdíly mezi prvním až pátým místem. To jsme tady ještě asi neměli. 6. místo: Ája Kudělková – Rosťa Sousedík (1009 b.), 5. místo: Rosťa Hovězák – Vlastík Motyka (1028 b.), 4. místo: Žanda Pořízková – Ondra Trojek (1036 b.), 3. místo: Peťa Janošec – Mira Příleský (1042 b.), 2. místo: Janča a Marek Irglovi (1047 b.) a 1. místo: Dáša a Radek Capilovi (1051 b.). 

Skvělá bowlingová neděle a věříme, že takových začne přibývat víc a víc. Velké poděkování patří manželům Michalovi a Dáši Kapustovým, kteří se stali partnery a sponzory našeho Vašeho turnaje VALAŠSKÉ DVOJICE. Díky jejich finančnímu příspěvku neodcházeli nejlepší hráči z turnaje s prázdnou. Covid-19 zasáhl ekonomicky všechna bowlingová centra a sportoviště a my jsme byli díky pandemii donuceni sáhnout k razantním ekonomickým opatřením, abychom "přežili" a Vy všichni jste si mohli jít kam zahrát náš oblíbený bowling. Věříme, že se vše srovná a brzy bude lépe.

Další turnaj Valašských dvojic má již svůj termín a je to neděle 4.7.2021. V tuto chvíli je také aktivní OBSAZOVAČKA a můžete se tedy začít přihlašovat. Ještě jednou všem děkujeme za krásné nedělní odpoledne a těšíme se s Vámi v našem Xbowling centru Valašské Meziříčí brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Valašské dvojice – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb