Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

David Dvořáček v obnoveném turnaji získává kuželku

Na nově zařazený pohodový turnaj Proseckou Devítku ve změněném termínu si v říjnu našlo cestu 33 hráčů a změnila se i pravidla postupů, jak do finále, tak i do semifinále a všichni hráči si zahráli nejen kvalifikaci, ale další dvě semifinálové hry.

Věříme, že příští turnaj se rozšíří i počet startujících a bude se o postup z kvalifikace bojovat. Nově se zavedlo pravidlo přímého postupu pro nejúspěšnější po odehraných 4 kvalifikačních hrách a první šťastlivci byli: Jan Štulc, Dušan Kovařík, Martin Palas a David Dvořáček. Semifinále se hrálo nově na dvě hry, které rozhodly o 12 postupujících do finále a posledním postupujícím byl Tomáš Brich se součtem 408 bodů. Ve finále se o nejvyšší příčku strhl souboj mezi hned pěti hráči a dokonce Miroslav Jiránek zahrál 300, ovšem rozhodlo se vše ve druhé hře a po součtu 547 bodů se z vítězství mohl radovat David Dvořáček, který si tak odnesl kuželku pro hráče měsíce a poukázky na trénink spolu s Krkonošským medvědem. Na druhém místě skončil Libor Staněk se součtem 542 bodů, ten také hodil ve finále druhou finálovou 300. Třetí místo získal již zmíněný Miroslav Jiránek, kterému úplně nevyšla druhá hra a patřil mu součet 519 bodů.

Na prvním změněném turnaji, tedy bylo opravdu o co bojovat. Pozici nejlepší ženy turnaje jsme museli vyhodnotit bez účastnice ve finále a hráčkou turnaje se stala Kateřina Šponerová, která skončila na dvaadvacátém místě. Nejvyšší nához 300 bodů si, jako první hodil Jan Štulc, kterého ještě zopakovali Albert Jarovský a Miroslav JiránekLiborem Staňkem. Největší parohačkou se s 11 parohy v ženách stala Miloslava Suchánková. V mužích si cenu vysloužil za 7 parohy Tomáš Brich.

Další turnaj se uskuteční v úterý 11. listopadu a těšíme se na další případné nové hráče.

Výsledky turnaje – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
ProShop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb