Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

David Klein po boji vítězí v únorové Jadranské devítce

V neděli 12. února 2023 se v Bowlingu Jadran Frýdek-Místek odehrál druhý turnaj z bowlingové série Jadranská devítka 2023. Ten správný hrací den přilákal na bowlingové rozběhy opět parádní počet 53 hráčů.

Výborným výkonem se opět prezentoval David Klein (1459 b.) a po druhém místě v lednu tentokrát dotáhl své snažení až do vítězného konce. Neměl to však vůbec jednoduché, protož více než vyrovnaným soupeřem mu byl Petr Lysek (1456 b.). A jak jsme psali minule o rekordním náskoku mezi prvním a druhým, tak teď to zřejmě bylo také rekordní, ale z druhé strany, šlo o minimální bodový rozdíl, konkrétně 3 bodíky. V těžké konkurenci vybojovala výborné třetí místo Dana Klusáčková (1441 b.) a získala tím pádem i titul nejlepší ženy turnaje. Mezi nejlepších šest hráčů se probojovali také čtvrtý Radek Novák (1382 b.), pátý Tomáš Kičmer (1360 b.) a šestá Lenka Walová (1359 b.).  

Po druhém turnaji je v čele série Jadranské devítky 2023 únorový vítěz David Klein (194 bodů), druhým hráčem žebříčku je Radek Novák (172 bodů) a nejlepší z žen, Dana Klusáčková (169 bodů), je na místě třetím.

Třetí turnaj se hraje klasicky v neděli 5. března 2023 a hrát se bude na mazacím modelu, který si můžete stáhnout ZDEObsazovačka je již připravena. A to je z druhého turnaje Jadranské devítky vše. Díky moc za krásnou bowlingovou neděli a těšíme se s Vámi v Bowlingu Jadran Frýdek-Místek brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb