Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

David Klein si připisuje další vítězný zářez na pažbu Jadranské desítky

Předlouhý byl březnový turnaj Jadranské desítky. Troufneme si říct, že to byl možná i národní rekord, když se turnaj rozehrál v sobotu 2. března 2024 a ukončil se dohrávkou ve čtvrtek 21. března 2024. Žádnou vědu z toho samozřejmě neděláme, to je jen taková perlička na úvod. Když prostě nejsou volné termíny, tak nejsou, s tím se nedá nic dělat. Ba naopak, je super, když se centrum snaží spolupracovat s hráči. Ne vždy to tak funguje. Takže jdeme na rekapitulaci. Celkově se tohoto turnaje v Bowlingu Jadran-Frýdek Místek zúčastnilo 24 hráčů a výsledky byly opět krásné.

Nejlépe zvládl šest turnajových her David Klein (1260 bodů) a tentokrát zcela bez problémů si připsal další vítězný turnaj do své bohaté sbírky. Po delší době zavítal na svou „domovskou“ hernu Ondra Kotrla (1229 bodů), potvrdil svou kvalitu a vybojoval druhé místo. No a co by to byl za turnaj na Jadranu, kdyby na stupních vítězů chyběl Radek Novák (1206 bodů), že? Těsně, ale přece jen nakonec vydřel třetí místo. V těsném závěsu tak skončil jako čtvrtý Zdeněk Matěj (1203 bodů), o bodík zpět obsadil páté místo Vláďa Kutáč (1202 bodů) a samozřejmě, že jeden Novák mezi nejlepšími je málo a tak aby bylo vše dle nepsaného protokolu, tak táta Josef Novák (1171 bodů) doplnil šestým místem TOPku turnaje. Nejlepší ženou se stala Jaruška Krejčí (1161 bodů) ne pěkném sedmém místě.

Čtvrtý turnaj Jadranské desítky je naplánovaný hned na sobotu 27.4.2024 od 10:00 hodin (2 rundy) s předehrávkou ve středu 24.4.2024 od 18:15 hodin (1 runda). Mazací model na dubnový turnaj:  program 5 - Kegel Kode Challenge Series - 4241. Obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní. Díky všem za parádní turnaj a těšíme se s Vámi v našem centru Bowling Jadran FM brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb