Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

David Mojka vítězí na zářijovém Prague Popo

 

Osmým turnajem za účasti 61 hráčů pokračovala série Prague POPO Bowling Cup a na jednoho z nich čekala tradiční losovaná cena POPO CHANCE (částka 2500,- Kč).

- KVALIFIKACE: startovní listina nebyla napěchovaná zvučnými jmény, jako tomu bylo na předchozích turnajích a o to jednodušší bylo na sebe upoutat pozornost a vyniknout. Od první kvalifikační rundy až do předposlední vévodil kvalifikaci Pavel Čermák. Do poslední rundy ale přijel děčínský „ZZ TOP“ Jirka Vrážel a odsunul Pavla Čermáka na místo druhé. Za těmito dvěma ostřílenými seniory se umístil junior David Mojka. Tito tři hráči byly nasazeni dle umístění v kvalifikaci až do „step 2“ společně s Ondřejem Trojkem, Václavem Rácem a místo Andry Sýkorové byl nasazen sedmý v pořadí Petrem Horáčk. Další hráči umístění od osmého do třicátého místa byly nasazení do „step 1“. Na postup bylo zapotřebí 1097 bodů z šesti her.

- Po ukončení kvalifikace se losovala POPO CHANCE, losovaná cena, částka v hodnotě 2500 Kč. Ta si našla svého výherce dle umístění v kvalifikaci na 12. místě, tím šťastlivcem se stal Daniel Muránsky.

Do STEP 1 přišlo několik omluvenek a za nepřítomné hráče byly dosazeni tři náhradníci. V šesti skupinách z každé čtveřice soutěžících na páru, postupovali dva nejlepší do „step 2“. Hraje se jen na dvě hry a výsledky byly mnohde „ťip-ťop“ viz výsledky v přílohách.

Do STEP 2 byli nasazeni hráče z kvalifikace. Z každé trojice na páru opět postupovali dva hráči do finále. Zdánlivě jednoduchý „krok“ do finále zastavil duo nejlepších hráčů z kvalifikace.

-FINÁLE: se hrálo na součet dvou her od nuly. Nejlepší dva z kvalifikace (senioři) byly již mimi hru a nastal čas pro dravé mládí z JKM. David Mojka zahrál sice první hru jen 204, ale poté již 248 a zajistil si tak s třicetibodovým náskokem první vítězství v této sérii. Oči pro pláč zbyly Pavlu Nádvorníkovi, ten zahrál nejprve 235 a v druhé hře jen 193. Druhé místo ale není vůbec špatné. Třetí místo s rozdílem jednoho bodu od čtvrtého v pořadí vybojoval Antonín Matějka.

Ve vedlejších kategoriích byli oceněni:

- nejlepší žena, Kateřina Slavíková (7. místo)

- nejlepší seniorka, Ingrid Liebichová (13. místo)

- nejlepší hráč/ka kat. P165, Daniel Muránsky (26. místo)

Výsledky kvalifikace – ZDE

Výsledky step 1-2-3 – ZDE

Konečné výsledky – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

 

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb