David Ruml vyhrává únorovou Bowling cz tour

V neděli 5. února se v S-centru Benešov odehrál 2. turnaj Bowling cz tour 2023. Hrálo se na středním mazacím modelu Main street o délce 41 stop a celkem si zahrálo 32 hráčů a hráček. Kvalifikaci vyhrává Gustav Horník a následné semifinále Petr Zach st., který dosáhl i na nejvyšší turnajový nához 257 bodů.

Ve finále zahrála dobře a na třetím místě skončila Marie Frýbortová (202 a 199) a po zásluze nejlepší žena. Druhé místo vybojoval Septimiu Claudiu Molnar (238 a 213) a vítězem se stává domácí hráč David Ruml (235 a 254). Nejlepším hráčem kategorie "B" byl vyhlášen Petr Bartoň, který ve finále obsadil osmé místo.

V průběžném pořadí Tour vede prozatím František Čermák z Tábora, druhý je David Ruml a na místě třetím další hráč z Benešova, Gustav Horník. Nejlepší ženou série je Blanka Heřmánková, která vede před Marií Frýbortovou a Zuzanou Bartoňovou. Kategorii "B" vévodí Šimon Melcr, druhý je Jan Žák a třetí Petr Bartoň.

Další turnaj Bowling cz tour se hraje v neděli 5. března. Závěrem děkuji všem hráčům a hráčkám za fajn podvečer a budu se na vás těšit na viděnou.

Foto č.1 zleva: Septimiu Claudiu Molnar, David Ruml a Marie Frýbortová.

Foto č.2: Marie Frýbortová a Petr Zach st.