Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dívčí válka v červnovém Senior Cupu

V sobotu 4.6.2022 se v Xbowlingu ValMez uzavřel druhou rundou šestý turnaj celoroční série Senior Cup Tour ValMez. A hned z kraje si řekněme, že hodně důležitý turnaj, protože šlo o dvojnásobné body. Ještě na začátku týdne byla obsazovačka zcela naplněna 30 hráči, ale i tak je konečná účast 25 hráčů pěkná.

Čtvrteční 1. runda byla zcela naplněna a v tom případě jsme dvěma hráčům, kteří nemohli hrát v sobotu, samozřejmě povolili předehrávku. Tak nějak se již stalo zvykem a skoro pravidlem, že čtvrteční výsledky jsou zcela určující pro konečné pořadí turnaje. A světe div se, nejinak tomu bylo i tentokrát. Parádní a vyrovnaný souboj svedlo především prvních šest hráčů. No hráčů. Dle výsledků by asi bylo možná lepší napsat, že v ženském seniorském turnaji si dámy jako sparing pozvaly muže.

Takže opět ve výborné formě se přestavila Iva Fojtíková (1212 b.) a svedla krásný souboj se svou oddílovou parťačkou z NO NAME, Aničkou Stromšíkovou (1190 b.). Ani výborný finiš, který předvedl Rosťa Kala (1187 b.), nestačil na vedoucí dvě ženy. A to se v základu otřásalo i jeho průběžné třetí místo, když další skvělý závěr předvedla Jana Irglová (1179 b.). V těsném závěsu pak následovali Kelímci Tomáš Frydrych (1176 b.) a Pavel Varhaníček (1173 b), kteří si zabrali páté a šesté místo. Výbornou formu žen pak podtrhla sedmým průběžným místem Pavla Maléřová (1138 b.).

V sobotu to pak měli hráči 2. rundy hodně těžké. Ať dělali, co dělali, mezi nejlepší tři hráče se ne a ne prodrat. Co mezi tři nejlepší. Dokonce ani mezi nejlepší sedmičku z 1. rundy se žádnému z nich nepodařilo proklouznout. Nejlépe zahrál Tonda Váňa (1132 b) a tento výkon stačil až na osmé místo. Druhým nejlepším v sobotní rundě byl Víťa Hasník (1127 b.), ale ani restart mu nepomohl k lepšímu, než devátému místu. A tím pádem vlastně můžeme uzavřít desítku turnaje, protože tu bral třetí hráč 2. rundy, Radek Šobora (1109 b.).

Po šestém a hodně důležitém turnaji si svou pozici lídra série Senior Cup Tour ValMez pojistila Iva Fojtíková (188 bodů), druhý Tomáš Frydrych (168 bodů) aktuálně ztrácí 20 bodů a třetí místo ještě udržel Radek Šobora (120 bodů). Kompletní pořadí série si můžete prostudovat, když kliknete ZDE.

Tímto máme uzavřenou polovinu celoroční série Senior Cup Tour ValMez 2022. Druhá část (sedmý turnaj) odstartuje v sobotu 9.7.2022 a 1. runda se bude hrát v tradičním termínu, ve čtvrtek, 7.7.2022. Na červencový Senior Cup je OBSAZOVAČKA již připravena, takže se můžete začít přihlašovat.

Díky všem za krásný turnaj, děkujeme hráčům za trpělivost se stávkující dráhou číslo pět (už je nám to fakt trapné, ale jsou věci mezi nebem a zemí, které v daný okamžik neovlivníme) a těšíme se s Vámi v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Senior Cup Tour ValMez – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb