Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

DO 15 UŽ JO finišovali až ke zlatému vrcholu

Už je to taková tradice, že družstvo DO 15 UŽ JO mění každý Marathone název a tentokrát jim ten název přinesl štěstí a dokonce podruhé za sebou zvítězili. Od začátku to ale nebylo jednoznačné, protože tým PSYCHO, složený ze seniorů a juniorů, držel zlatou příčku. I když ne o moc, ale po první třetině vedl a až za polovinou Marathone je pozdější vítězové převálcovali. O třetí místo byla bitva až do samotného konce, protože skvěle finišující tým Jizerský Expres mocně dotahoval Bowlingzone tým, který celkem v poklidu držel skoro celý turnaj třetí příčku. Nakonec ji po 12 hodinách uhájil o 343 kuželek před čtvrtým Jizerským Expresem. 3 možná 4 hry navíc a kdoví jak by to skončilo. A na páté místo doputoval velmi slušně hrající Dragons tým, který byl jediný ze startovního pole, který odehrál celý 12H Marathone pouze ve třech hráčích!

I v jednotlivcích se o nejvyšší příčky vedl souboj až do konce. O titul nejlepšího hráče si to rozdával Jiří Hindrák s o generaci a půl mladším Honzou Třískou. Nakonec si titul nejlepšího hráče podržel nestárnoucí Jiří Hindrák s průměrem 231,93! a na Honzu Třísku zbyl pouze titul za nejvyšší nához, 289. Nejlepší ženou byla Andrea Mazalová s průměrem 202,64 a ta si také ukořistila pohár za nejvyšší nához žen, 258. Nejužitečnějším hráčem byl po 12 hodinách Josef Gruncl, protože pro svůj tým nasbíral úctyhodných 4116 kuželek.

Za zmínku určitě stojí také nejlepší Split Player, hráč který dohodil nejtěžší split. Nebylo to 7-10, ale Miroslav Krch dohodil 8-10 a po zásluze si odnesl tuto cenu. A nakonec nejšťastnějším se stal Daniel Rotaru, který si odvezl jako vylosovaný hráč novou bowlingovou kouli. Celkem jsme odehráli 792 her a průměr na 1 hráče byl za celý 12H Marathone 183,04, což je nový rekord.

Tak 2.7.2022 na dalším 12H Bowling MarathonePardubicích na viděnou!

Výsledky družstev – ZDE

Výsledky jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb