Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Do Benešova si pro vítězství přijeli brňáci Surán s Kratochvílem

Na velikonoční neděli si v S-centru Benešov dalo dostaveníčko celkem 15 párů, aby si zahráli 4. turnaj Ferdinand dvojic 2022, tentokrát v duchu Velikonoc. Pro hráče a hráčky bylo připraveno lehké mazání wall street 40 a jako vždy při Ferdinand dvojicích se hrálo systémem "baker" (hráči se střídají po každém framu).

V kvalifikaci byla nejlepší nově sestavená dvojice Petr Zach st. a Tomáš Mrkvička, poté ale nezvládli následné semifinále a turnaj tak pro ně předčasně skončil. Cenu útěchy v podobě velikonočních mazanců dostali manželé Dana a Petr Paroubkovi. Dana nám pak o mazací pauze vylosovala číslo 107, ale to se neshodovalo s žádným kvalifikačním náhozem a tak se obsah Měšce přesouvá na další turnaj, kde lze předpokládat částku okolo 1.800 kč.

Až z Brna nás do Benešova přijela "vyučovat" dvojice Ondřej Surán a Miloslav Kratochvíl, když nejprve ovládli semifinále a poté suverénně i samotné finále, kde předvedli nejlepší hru turnaje, 277 bodů. Druhé místo brala táborská dvojice Dalibor Polívka, František Čermák. Třetí místo ve finále vybojovali Jana Kocmanová s Václavem Fialou, když porazili domácí dvojici Gustav Horník / David Ruml o pouhý jeden bod. Pátí byli Jarda Butal / Franta Spilka a Top 6 uzavírali sourozenci Tomáš a Lukáš Tremlovi. Cenu za první nepostupové místo do finále převzala manželská dvojice Marie a Otakar Frýbortovi.

V celkovém pořadí Ferdinand dvojic jsou prozatím v čele Gustav Horník / David Ruml. Druzí jsou František Spilka s Jaroslavem Butalem a třetí Marie a Otakar Frýbortovi. Oceněni budou po skončení Ferdinand série rovněž první 3 hráči, kteří nemají stabilního spoluhráče. Momentálně jsou to Dalibor Polívka, Ondřej Surán a Petr Zach st.

Všem hráčům děkuji za fajn velikonoční neděli a budu se na Vás těšit opět někdy na viděnou. Další, v pořadí 5. turnaj Ferdinand dvojic je na programu v neděli 15. května 2022, obsazovačka je připravena ZDE.

Foto č.1 zleva: Dalibor Polívka, František Čermák, Miloslav Kratochvíl, Ondřej Surán, Jana Kocmanová a Václav Fiala.

Foto č.2: Marie a Otakar Frýbortovi.

Foto č.3: Dana a Jan Paroubkovi.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb