Do Českých Budějovic si přijela zahrát poprvé a hned to vyhrála.

4.kolo turnajové série Campus Cup 2019 se odehrál za účasti 42 hráčů a hráček.

Turnaj si přijelo zahrát letos poprvé i několik zvučných jmen. Prvním z nich byl Jirka Uhlíř, který vyhrál kvalifikaci s průměrem 230 a odvezl si za to 200Kč.

Druhým byl Honza Macek, který přijel ukázat, jak se hraje bowling „mladých“ a rozhodl se nepřijet s prázdnou. Věnoval pro turnaj excentrickou kouly, za což mu všichni děkujeme. Losování o tuto kouly provedl ze všech dnešních startů vedoucí bowlingu Petr Škrňa. Šťastným majitelem se stal Milan Čikeš, který přislíbil, že příště dá něco do placu.

Z kvalifikace postoupilo jako vždy prvních 18 borců a z desperáda Petr Hollman a další nováček Iva Komendová.

V samotném finále všem vytřela zrak právě Iva Komendová a po náhozech 256 a 194 zaslouženě vyhrála ( i bez HDC ) a porazila tak obě esa – druhého Honzu Macka ( 161 , 280 ) a třetího Jirku Uhlíře ( 195 , 213). Jak nám Iva prozradila, hraje bowling mimo jiné v Třeboni na náměstí v baru Hvězda , který prostřednictvím Rudy Pouzara věnoval dnes ceny – děkujeme. Holt asi mají v Třeboni ve Hvězdě dobrý podmínky pro trénink.

Jinak bylo jako vždy oceněno prvních 12 borců, kategorii B vyhrál Pavel Starý, kategorii C Iva Komendová a nejvyšší nához hodil Honza Macek – 280.

Děkuji všem za účast, herně za perfektně připravené dráhy a těším se na květnové kolo, které se hraje 15.května o dvojnásobné body – mazání Campus 37 .