Dosud nejmladším vítězem turnaje se stal Adam Zachara

Zdravíme všechny aktivní i pasivní bowlingové nadšence od nás z bowlingu v Holešově. V sobotu 1.4.2023 se u nás odehrál aprílový turnaj jednotlivců, Holešovský singl. Zúčastnilo se jej 16 hráčů všech věkových kategorií. Hrálo se systémem 4 náhozů v základní části, z níž postoupila dvanáctka nejlepších. V semifinále se hrálo na dva náhozy plus průměr ze základu. I tady se vyplatilo hrát co nejlépe, protože součet se přenášel do finále, kam se dostalo 8 nejlepších.

Už od začátku panovala skvělá atmosféra s celkem slušnou fanouškovskou základnou. Nutno podotknou, že velká část patřila Adámku Zacharovi. O postup z nejvyšších pozic se přetahovala jména jako Luba Matera nebo Jirka Janás. Nakonec po základu nejlepšími třemi byli Radek Tichý, Radek Šťasta a Michal „Mika“ Daniš. Poslední jmenovaný nahrál krásný průměr čistých 200,0.

Semifinále,jak víme, je samostatná soutěž a právě tady se přestalo dařit některým ostříleným hráčům. Naopak se probudil teprve jedenáctiletý Adam Zachara. Ten svým druhým náhozem 197 vyhrál druhou část soutěže. Přesto byly rozdíly mezi hráči minimální. Ve finále se pak sledoval každý hod každého hráče. Adamovi striky a dohozy vždy provázely bouřlivé ovace. Adam se nenechal rozhodit a podržel si první místo před daleko zkušenějšími hráči. Gratulujeme Áďo, jen tak dál. O pouhé tři kuželky skončil druhý Radek „Raadush“ Šťasta a o další dvě Radek Tichý. Na celkové výsledky se můžete podívat ZDE.

Dalším turnajem bude Devítka, ta se odehraje v sobotu 22.4.2023 a přihlásit se můžete ZDE. Doufáme ve velkou účast a budeme sledovat i další výkony dnešního vítěze.