Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Double pro Michala Poprockého v Třinci

Ve dnech 16. prosince a 19. prosince 2021 se odehrál na GaJa centru v Třinci poslední letošní turnaj série Třinecká devítka 2021/2022. Celkem se na hernu dostavilo 35 hráčů, kteří si přišli na hernu odpočinout od hektického shánění dárku, pečení cukroví a vánočního úklidu.

Ve čtvrtek si předehrávku zahrálo celkem 18 hráčů. Málem jsme byli svědky další perfect game, bohužel ale Danka Smilowského v posledním framu zradila technika, ale i přesto si vykoulel hezký nához 297. I přes veškeré úsilí bohužel nestačil na Jana Filuše a Petra Lyska, kteří se umístili na prozatímní bedně s průměry 228,00 (Jan Filuš) a 219,83 (Petr Lysek). Nejlepší ženou předehrávky se stala bramborová Sylva Vlachovičová se senzačním průměrem 211,50.

V neděli se po první rundě na stupních vítězích nic nezměnilo a pořadatelé byli zděšeni představou, že budou muset opět pracně vytažené ceny opět štítkovat a schovávat pro hráče z předehrávky. V 2. nedělní rundě však nastoupili hráči z Frýdku-Místku a Karviné a tím i svitla naděje na změnu hráčů na stupních vítězů. Nemožné se stalo skutečností, Michal Poprocký se se svými velmi dobrými výkony vetřel až na celkové 1. místo hracího dne, s průměrem 230,00! Tím pošoupnul všechny hráče ze čtvrteční TOP 4 o místečko dolů. Na 6. místo se ještě dokázal probojovat Jirka Klusáček (211,50), kterému 5. místo vzala Sylva jen díky většímu počtu náhozů vyšších jak 200. Na postu nejlepších žen se ocitly dvě na druhém místě, a to Dana Klusáčková a Beata Valíčková. Obě se shodným náhozem 1222 kuželek.

Po předání cen se losoval ještě měšec, ve kterém se sešlo 1.400 Kč. První vylosovaný, Milan Kaplan, se těšil z částky 700 Kč. Druhý šťastlivec byl celkově 3. Petr Lysek. A třetím vylosovaným se stal pro změnu druhý Jan Filuš.

Ještě stojí za zmínku připomenout nejlepšího restartéra, kterým se stal Petr Valíček. Petr se na čele umístil jak díky nejvyššímu počtu shozených kuželek, tak i díky faktu, že měl nejvyšší počet restartů. Skokanem dne se stala Anička Bittalová, která si svým restartem zlepšila skóre o celou rovnou jednu kuželku.

Na závěr přejeme vše nejlepší do Nového roku 2022 a krásné a klidné prožití Vánoc. Na další devítku se můžeme těšit v neděli 16. ledna 2022 od 13:00 a 15:30 a se čtvrteční předehrávkou (13. ledna od 16:00). OBSAZOVAČKA je již aktivní, přihlásit se můžete ZDE.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb