Drákula si drtivým finišem připisuje letošní druhé vítězství!

V neděli 1. října se v bowlingové herně S-centra Benešov odehrál 10. turnaj Bowling cz tour 2023. Turnaj si přijela zahrát rovná třicítka hráčů a hráček. Vzhledem k momentálnímu stavu mazačky se hrálo na sušším mazání o délce 40 stop.

Kvalifikaci a následné semifinále vyhrál Petr Zach st. a i po první finálové hře to vypadalo, že si jde neohroženě za vítězstvím v turnaji. Ve druhé hře se mu už tolik nedařilo a tak vítězství uzmul drtivým finišem Septimiu Claudiu Molnar, řečený Drákula, po finálových hrách 173 a zejména 247 bodů! Druhé místo bere domácí David Ruml (184 a 224) a třetí místo vybojoval Tomáš Mrkvička (152 a 224). Čtvrté místo, nejlepší hráč kategorie "B" a příjemné překvapení turnaje, si vyházel Karel Hlas. Nejlepší ženou byla Marie Frýbortová, která skončila na 6. místě.

V celkovém pořadí vede i nadále Blanka Heřmánková před Davidem Rumlem a Gustou Horníkem. Další pořadí v Top 6: Septimiu Claudiu Molnar, Milan Barnet a Marie Frýbortová. V kategorii "B je v čele Šimon Melcr před Honzou Žákem a Janou Kocmanovou.

Další turnaj série Bowling cz tour se odehraje v neděli 29. října.

Foto č.1 zleva: David Ruml, Septimiu Claudiu Molnar a Tomáš Mrkvička (pořadí 10. turnaje).

Foto č.2: Petr Zach st. a Marie Frýbortová (vítěz kvalifikace a nejlepší žena).

Foto č.3: Septimiu Claudiu Molnar a Karel Hlas (nejvyšší nához a nejlepší hráč kat."B").