Druhé vítězství Jirky Klusáčka

Pomalu potichoučku začínáme finišovat v druhém ročníku POT TOUR Jan Maria v Ostravě. V neděli  16.11. jsme odehráli už sedmý turnaj série a tentokrát si přišlo zahrát krásných 35 hráčů. Do turnaje naskočil druhý junior, ještě poměrně čerstvě patnáctiletý Ondřej Pustka. Pomyslný souboj dvou našich  juniorů po seřazení tabulky byl úsměvný, Ondra Pustka vyhrál nad mladým Rudou Fukalou o jednu jedinou kuželku.

Dnes si pro druhé vítězství  v tomto ročníku přišel Jirka Klusáček, který naházel  velmi pěkný průměr 201,5 bodů. Na druhém místě zaostal o pouhých 12 kuželek Láďa Horák a je autorem nejvyššího dnešního náhozu  výkonem 230 bodů. Největší boj byl nakonec sveden o bronzovou příčku s vítězným koncem pro Milana Rejdu. Je hezké, že průměr v turnaji ještě na 25. místě neklesá pod hranici 150 bodů.

V průběžném pořadí  došlo ke změnám. První příčku udržel Pavel Kusýn.  Na druhou příčku se přesunul Míša Poprocký a nejméně do dalšího turnaje bude zkoušet  stříbro místo bronzu. Největší posun po tomto turnaji má Milan Rejda, který poskočil ze šestého až na třetí místo prozatímní tabulky.

V letošním roce naposledy hrajeme v neděli 7.12. a na viděnou se těší bowlingoví  KELÍMCI.