Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Druhý turnaj, druhý vítěz. Raduje se Ondřej Kotrla!

V pátek 18.03. předehrávky, v sobotu 19.03.22 další kvalifikace, semifinále a finále.

Kvalifikačních 6 her se nejlépe vydařilo domácímu Ondrovi Suránovi, o hodně bodů zpět ale přesto druhý končí Kamil Škorvánek a třetí lednové překvapení David Barak.

O mazací pauze před semifinále se ujal své role hostitel a začalo se losovat z celého startovního pole hráček a hráčů: 2x se vracelo komplet startovné, 2x byly předmětem pozornosti a konečně 2 mohli radostně přijmout uzená žebra domácí výroby. Bolestné obdržel 1. nepostupující.

A pak už se šlo do semifinálových 2 her. Na rozdíl od lednového turnaje se podařilo pouze Irence Zelinkové proniknout do finále ze spodního patra.

Finále hrajeme na 3 hry od nuly. První hrou jde nekompromisně nahoru Ondra Kotrla (263) následovaný Ondrou Suránem (235). Třetí hry tří hráčů rozhodly: 257 Ondřeje Kotrly znamenalo celkové 1. místo. 247 Ondřeje Surána celkové 2. místo a 237 Marka Škrabala 3. místo. Gratulujeme! Bramborová medaile dnes patřila Davidovi Barakovi, páté místo potěšilo Mykolu Fufalko.

Děkujeme bez rozdílu všem hráčkám a hráčům, kteří se do turnaje zapojili, stejně tak patří poděkování i bezchybně fungujícímu centru Kaštanka a místnímu personálu.

Komplet detailní výsledková listina, plný komentář, fotky jsou na domovských stránkách turnajů Kaštanka Open, Baker CZ, Kmotr BC.

Příští turnaj je naplánován na sobotu 30.04.22 opět s páteční předehrávkou. Na informace o příštím turnaji se dostanete TUDY a odtud se lze rovnou do turnaje i zaregistrovat. Ještě před tím nás ale čeká oblíbeny turnaj dvojic Baker. Ten je na Kaštance v pátek 15.04.22 (pátek, státní svátek). Info naleznete ZDE. Samozřejmě srdečně zveme!

Výsledky turnaje – ZDE

Milan Soušek

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb