Druhý turnaj vyhrávají nestárnoucí senioři Zdeněk a Standa

1. - 3. místo

Ve středu se na Zličíně za účasti 36 hráčů odehrál 2. turnaj série BBO dvojice Zličín. Už v kvalifikaci byli nejlepší Zdeněk Havlíček se Standou Nejezchlebou (1253), semifinále zvládli bez problémů, ve finále svou formu potvrdili a se součtem 808 kuželek v turnaji zaslouženě zvítězili. Druzí skončili Michal Fiala s Katkou Míkovou (780) a třetí Abdul Kassas s Michalem Koreckým (748). V šestce nejlepších se dále umístili Pavel Javůrek s Ivanem Koberem, Pepové Filip a Krupa a Anička Bajgarová s Janou Janovskou. Nejvyšší nához 249 si připsali Zdeněk Mára s Bobem Ondráčkem a cenu útěchy tentokrát brali Ríša a Terezka Noskovi. Zde je fotogalerie.

Průběžné pořadí dvojic po 2. turnaji: Pavel Javůrek, Ivan Kober (68 b), Olga Culková, Milan Kopřiva (60 b), Kája a Jana Šípkovi (55 b), Anička Bajgarová, Jana Janovská (52 b).

Průběžné pořadí jednotlivců po 2. turnaji: Pavel Javůrek (68 b), Ivan Kober (68 b), Olga Culková (60 b), Milan Kopřiva (60 b), Karel Šípek (55 b), Jana Šípková (55 b), Michal Korecký (54 b), Anička Bajgarová (52 b), Jana Janovská (52 b), Pepa Filip (52 b), Pepa Krupa (52 b), Pavel Vrtiška (49 b).

Kromě losovaných nás čekalo ještě jedno překvapení – Pavel Vrtiška věnoval dvojici umístěné na 7. místě speciální cenu – hruškovici z limitované edice, kterou vyhrál ve fotografické soutěži, a protože je sportovec a abstinent, rozhodl se udělat radost někomu dalšímu. A těmi šťastnými byli Jana a Kája Šípkovi. Pavlovi děkujeme a Šípkovým gratulujeme.

Třetí turnaj dvojic se koná 21. března, zde je obsazovačka. Budeme se na vás těšit.