Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Druhým vítězem v nové sérii je Láďa Horák

Ladislav Horák

Druhý turnaj série POT TOUR „progres“ si přišlo 20.2.2020 do herny Bowling SKY Ostrava  zahrát „krásných“31 hráčů. Původně nás mělo být trošku víc, tak snad příště se nám hráči uzdraví a vrátí včas z různých cest. Hráčům, kteří hráli minule už prográmek začal nekompromisně přidělovat nebo ubírat bodíky podle toho, zda jsme se zlepšili nebo zhoršili.

Hráči první rundy začali velmi svižně a úplně nejlépe do turnaje „vlítnul“ Václav Malurek náhozem 237 bodů. Dobře mu asistoval Franta Klus náhozem 213. Pomalinku polehounku se rozehříval nestor bowlingových drah Láďa Horák, aby svůj výkon v závěru korunoval dvěma dvoustovkami. Hezkou tečku za první rundou udělala Eva Stašová nejvyšším turnajovým náhozem 240 „zborcených“ kuželek.

Do druhé rundy se čekal tvrdý nástup pomyslných favoritů. Jenomže bowling, jako každý jiný sport si někdy postaví hlavu a najednou nám to nějak nejde. Takže trošku překvapivě do konečného pořadí vůbec nepromluvil například Vašek Bařina ani Honza Filuš. Nejlepším hráčem druhé rundy byl Tonda Ulička, pomalu se klimatizující po zahraniční cestě. Druhým nejlepším této rundy byl Míša Poprocký .

V konečném účtování tentokrát byli o dost lepší hráči první rundy. Vítězem druhého turnaje s hezkým průměrem 193,5 je Láďa Horák. Druhé místo si vyrovnanou hrou vyházel Milan Motyka, kterému na záda nebezpečně dýchal třetí Franta Klus. Bramborovou medaili, ale hezký flash disc ve tvaru kuželky si vybojoval Vašek Malurek.

Po započítání nejen „progres“ bodů, které ovšem dělají své divy se do čela série vyhoupl dnešní vítěz Láďa Horák. Druhý je Milan Motyka a třetí Franta Klus.

Šťastnými šťastlivci tentokrát byli Martin Hanousek (vínko), Jan Lakomý (křížovky) a Martin Kaňa (bonbónky od Málky). Do restaurace Magnolie v Orlové na nějakou „mňamku“ za své 10. místo může s chutí vyrazit Jarda Kubiczek.

Děkujeme za účast. Třetí turnaj si zahrajeme 16.3.2020 od 18:00 hodin opět v herně Bowling SKY Ostrava.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Kelímci

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb