Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dubnový dle rozpisu, ale odehraný v květnu

S delší pauzou, způsobenou přesunem dubnového termínu na 12. květen, se odehrál 2. turnaj této populární turnajové série.

Našlapaná herna / 24 hráčů/, rekreační máza / ale záludná/, tepla až moc, stres pořadatele a jeho příjezd na poslední chvíli, a přesto pohodový turnaj. To všechno se seběhlo v neděli 12.5. při druhém turnaji. Čekala se vysoká čísla, ale ouvej, ani Ondra S. v kvalifikaci nejel svoji „dvoustovkovou „ úroveň. Žeby zase nějaká bowlingová nevysvětlitelná „záludnost“? No nevím, nechám to jako otevřené téma…

„Zahřívací kolo“ – Kvalifikaci vyhrává díky svému „stařeckému“ hendykepu V.Pitaš, který díky jedné hře / 235/ se dostává i do čela nejvyššího náhozu dne. Ale jak víme, není všem desítkám konec, neb ten, kdo chce v tomto turnaji uspět, musí vydržet fyzicky i mentálně všech 10 desítek, což pro někoho bývá občas problém. Vysoko se dostává i P.Henzl. který 3. místem potvrzuje svoji stoupající formu.

K.O. : Přemazané dráhy se chovají opět jinak a tak vidíme i pět nedohozů v jedné hře za sebou / já/. A pak že rekre máza !! Hlava to nebere, to je to nejhorší, co nás ,seniory, může potkat… No ale většina těch „papírových „ favoritů postupuje do Divize „A“. Ale i Ti poražení u nás nemusejí zoufat, v SOD jde bowlingový život dál a oni se budou rvát o svá „místa na slunci“ v Divizi „B“.

Finále: Divize „A“ na drahách 1 – 4, Divize „B“ na drahách 5 – 8. A jak vidíme opět se potvrzuje „Svatá pravda“ Míry Koukala / „ Je lepší vyhrát Divizi „B“ než se plandat na vocase Divize „A“ !! /. Ten Moravák stejně ví, co dělá…

V Divizi „A“ všichni klopítáme za O.Suránem, který poslední hrou 266 mě bere i tu poslední radost z nedělního hraní a připravuje mě o nejvyšší nához a zajišťuje si první místo. porážím Lubu Materu pouze o část hendykepu a tak děkuju bohu, že ještě ve skoro 78 letech udržím kouli a moč. Lubo promiň, příště Ti to snad už vyjde !! Ale pozor! Věrka Krejchová svým 4. místem získává cenu pro Nejlepší ženu dnešního turnaje ! Velká gratulace !!

V Divizi „B“, jak jsem předeslal, nenechal nic náhodě Míra Koukal a se svými 602 kuželkami poráží dnešní překvapení a tím je 2. místo Ládi Starého. Třetí místo počítač přiřkl Petrovi Leinweberovi, i když podle pravidel při rovnosti kuželek / a to měl s Tomášem Lacigou – 591-591 / měl o pořadí rozhodnout vyšší nához a ten měl Tomáš / 223 /. Tome, já se Ti omlouvám, ale technika je „sviňa mrcha pes“ !. Máš u mě frťana dle vlastního výběru !!

A nesmíme taky zapomenout na Nejvyšší ženský nához dne, který si dnes odvezla Lenka Lacigová za krásných 220 !!

Na závěr : Všichni byli seznámeni s místní úpravou pravidel, v průběhu dne se to několikrát osvědčilo, hra byla většinou plynulá, jenom Víťa Hasník mohl nechtěně zabít mladého bowlera / Víťo neboj, už jsem ho poučil !! /.

A tak se těšíme na tuto neděli, kdy se opět setkáme na 3. klání, tentokráte již opravdu květnovém!!

Je v obsazovačce (ZDE) několik volných míst, tak neváhejte!!

Výsledky kvalifikace a KO – ZDE

Výsledky finále – ZDE

Konečné pořadí – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

S úctou Vlado Pitaš

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb