Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dvojice Lexová / Mareš vyhrávají prosincový turnaj na Hluboké

Poslední turnaj si opravdu užili a skvěle zahráli, odměnou jim byl dárkový koš a pytel klobás. Druhé místo s podobnou cenou si odnesl i Ota a Tomáš Kuncovi a třetí místo Zbyněk Slach s pomocí Kelta Pavla Trčů. Nejvyšší nához juniorky Lexové Sophie byl oceněn poukazem na 1.000,- Kč stejně jako nához Radka Orálka, na elektroniku od SUPERLEVNÁ PC LEDENICE. Všichni včetně čtvrtého místa na kterém skončili Ruda Pouzar a Radek Orálek si odnášeli plné náruče dietních uzenin.

Za celoroční pořadí kde se započítávalo 10 nejlepších umístnění a rozdávalo se 26.800,- Kč, první příčku a 10.000,- Kč vyhráli Ota a Tomáš Kunc. Druhé místo oceněné 5.000,- Kč brali Jarda a Tomáš Vacek. Třetí místo si vyházeli, sponzor turnaje Ruda Pouzar NUMISMATIKA POPO TŘEBOŇ s Radkem Orálků, Ruda svou cenu dal Radkovi a ten si odnesl 3.600,- Kč. Čtvrté místo 2.400,- Kč se dělilo mezi Zbyňka Slachů a Pepu Krauskopfů. Frýbortovi vyhráli 1.600,- Kč, finanční ceny se rozdávali až do 10 místa a celkové pořadí najdete na webu Bowling Hluboká.

Novinkou pro rok 2023 je systém BAKER a prize money 100.000,- Kč, propozice najdete v obsazovačce na www.obsazovacky.cz hrát se bude každé 3. pondělí v měsíci.

Děkujeme všem za přízeň a přejeme všem klidné svátky.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Rodina Vackova Bowling Hluboká

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb