EBONITE 3. turnaj, průb. výsledky

Ve čtvrtek 1.3.2018 odstartoval v Praze na centru Best Bowling třetí turnaj „áčkové“ turnajové série EBONITE tour. Březnový EBONITE je opět spojen s nabídkovou akcí od Xshopu (viz obrázek), hraje se na dlouhém mazacím modelu (model zde).

1. hrací den: úvodní hrací den nepřinesl žádné velké výsledky, zatím jediný, kdo překonal průměrovou hranici 200 je Jan Kolář. V čele průběžného pořadí kvalifikace je Kateřina Beštová. Na druhém místě je výše zmiňovaný Jan Kolář a na třetím Dáša Flegelová. Průběžné výsledky z prvého hracího dne jsou ZDE.

2. hrací den: přinesl změny a velký boj o čelo pořadí kvalifikace. Nejprve se na čele usadil Vítězslav Květenský, poté jej vystřídal Michal Kupecký a při dopisování posledních výsledků jej přeskočil Michal Dobiáš. Průběžné výsledky z prvého hracího dne jsou ZDE.

3. hrací den: Turnaj pokračuje kvalifikacemi v sobotu od 9.00 hod. s následnou rundou od 11.45 a 14.15 hod. Volná místa ZDE.

Semifinále, kam postupují hráči umístění do 36. místa bude začínat cca 16.30 hod. výběrem drah. Výběr drah pro finále, kam postupuje přímo 12 nejlepších hráčů z kvalifikace, by měl začínat cca v 18.00 hod.

Dílčí výsledky třetího dne jsou níže:

- konečné výsledky kvalifikace

- výsledky semifinále

- výsledky finále

- Zvítězila Miluše Nováková, druhé místo vybojoval Filip Demuth a třetí se umístil Michal Kupecký. Podrobný komentář bude přidán později.