EBONITE 9. turnaj, průb. výsledky 3. den

Devátý EBONITE zná svého vítěze. Celkem suverénně si první místo na říjnovém turnaji vybojoval Lukáš Homola. Druhé místo vybojovala Kateřina Beštová a třetí se umístil Aleš Synek. Podrobný komentář bude přidán později. Konečné pořadí a výsledky jsou ZDE

---- průběžné výsledky -----------------------------------------------------------------

Sobotní tři hrací rundy uzavřou kvalifikaci říjnového EBONITE. Na minulém turnaji bylo zapotřebí na postup do semifinále 1174 bodů a na přímý postup z kvalifikace do finále 1248 bodů. Uvidíme jak tomu bude nyní? Průběžné sobotní výsledky:

- konečné výsledky kvalifikace ZDE

- výsledky semifinále ZDE

Semifinále, kam postupují hráči umístění do 36 místa, se hraje cca od 16.00 hod., následné finále, kam postupuje přímo 12 nejlepších hráčů z kvalifikace, bude začínat cca v 17.45 hod.

---- zveřejněno 6.10.2017 ---------------------------------------------------------------

V Praze na centru Best Bowling se ve čtvrtek a pátek hraje na krátkém mazacím modelu kvalifikační předehrávka devátého turnaje EBONITE. Kvalifikace pokračují závěrečným třetím hracím dnem v sobotu 7.10.2017, volná místa na turnaj ZDE.

- Průběžné výsledky 1. den: ZDE

- Průběžné výsledky 2. den: ZDE

- Sobotní semifinále, kam postupují hráči umístění do 36 místa, se hraje cca od 16.00 hod., následné finále, kam postupuje přímo 12 nejlepších hráčů z kvalifikace, bude začínat cca v 17.45 hod.