Na 9. turnaji EBONITE vítězí Švícko

Třetím hracím dnem byl v sobotu 5. listopadu na centru Best Bowling dohrán předposlední turnaj ze série EBONITE tour 2016. Turnaje se účastnilo 85 hráčů, což byla letošní třetí nejvyšší účast.

Kvalifikaci vévodil Ladislav Švec před Pavlem Čermákem a Romanem Erbenem. Spolu s těmito borci, postupovalo přímo do finále dalších 9 hráčů. Ostatních 24 hráčů umístěných do 39 místa postupovalo do semifinále, kde se bojovalo o posledních 12 míst do finále.

Ve finále kraloval opět vítěz kvalifikace Ladislav Švec, který po výkonech 208, 247, 254 zvítězil před Miluší Novákovou, která vybojovala několik prvenství ve vedlejších kategoriích. Třetí v celkovém pořadí se umístil Oldřich Wasserab. Výsledky listopadového turnaje ZDE.

- Nejlepší ženou turnaje se stala Miluše Nováková, která byla vyhlášena ještě nejlepším hráčem kategorie Standard.

- Nejlepším hráčem kategorie Amatér byl vyhlášen Vladimír Pecháček

- Ocenění pro tři nejlepší seniory turnaje převzali Karel Jašek, Miluše Nováková, Jan Kolář.

- Nejlepším juniorem byl vyhlášen FilipDemut

- ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí zde.

Zpravodajství 1. a 2. hrací den: Ve čtvrtek 3.11. 2016 začal první hrací den devátého turnaje EBONITE a do hry se zapojilo prvních 30 hráčů. Na dlouhém mazacím modelu nejlépe zahrál Ladislav Švec, kterému s průměrem 223,50, přímý postup do sobotního finále určitě neuteče. O deset přímo postupových míst bude tentokráte velký boj, na druhém místě v průběžném pořadí kvalifikace je Pavel Čermák a na třetím Roman Erben.

- Výsledky z prvého hracího dne jsou zde

Turnaj pokračuje druhým hracím dnem v pátek 4.11. od 16.30 hod. a 19.00 hod., třetím v sobotu od 10.00 hod. s následnou rundou od 12.30 hod.

Turnaj EBONITE pokračuje třetím hracím dnem v sobotu od 10.00 hod. s následnou rundou od 12.30 hod. Semifinále, kam postupují hráči umístění do 36 místa se hraje cca od 15.15 hod., následné finále, kam postupuje přímo 12 nejlepších hráčů z kvalifikace, by mělo začínat cca v 16.45 hod.