Jaroslav Lorenc si připisuje již třetí vítězství

Čtyři nejlepší

Na červnovém EBONITE vítězí opět Jaroslav Lorenc. Je to jeho třetí vítězství v řadě a rázem se tak stává velkým favoritem letošního ročníku. Druhé místo vybojoval Jiří Beran ml., který byl vyhlášen zároveň nejlepším juniorem. Třetí na bedně se umístil Viktor Schön, který pobral ještě více ocenění a cen. Mimo ocenění za třetí místo pobral ještě ceny pro nejlepšího hráče kategorie Standard a byl navíc ještě nejlepším seniorem turnaje. Dalšími oceněnými ve vedlejších kategoriích byli:

-    nejlepší žena, Anna Petáková
-    nejlepší hráč kategorie amatér, Markéta Vojtěchová

Průběžné výsledky 2. hrací den

V příloze přidány výsledky EBONITE z druhého hracího dne. V startovní listině je zapsáno 26 hráčských jmen a v průběžném pořadí žádné velké změny nenastaly, pořadí tří nejlepších se neměnilo. Do sobotního semifinále, které se hraje v cca od 17.00 hod. postupují hráči umístění až do 35 místa + jeden hráč kategorie amatér pokud není mezi postupujícími. Do finále postupuje z kvalifikace 12 nejlepších, to by mělo začínat cca v 18.15 hod.

Průběžné výsledky 1. hrací den

Dne 25.6.2015 v 17.00 hod odstartoval 5. turnaj z IV. ročníku turnajové série EBONITE. Do prvého hracího dne se zapojilo 19 hráčů a kvalifikaci vévodí Jaroslav Lorenc s průměrem 218,17 a 1309 body. Druhý v pořadí je Habtegabriel Team a třetí v průběžném pořadím je Hana Kolářová, která je nejlépe hodnocenou seniorkou. Výsledky z prvého hracího dne jsou v zde.

Turnaj pokračuje druhým hracím dnem v pátek 26.6.2015 od 16.00 a třetím v sobotu 27.6. 2015. V pátek se stejně jako ve čtvrtek hraje za sníženou cenu 400 Kč/ 6 her !!! V obsazovačkách jsou ještě volná místa, pokud máte zájem si přijít zahrát, přihlaste se přes obsazovačku, případně volejte Tomáše Hlúcha (tel: 773 387 917) nebo Jirku Marvala (776 105 706).

PS: Vánoce jsou sice až prosinci, ale firma X-shop nabízí svůj dárek hráčům EBONITE již nyní. Koule TRACK MX05 stojí s vrtáním běžně 6950 Kč, ale nyní je k mání za 3700 Kč. Více o možnosti zakoupení zde