Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Erik Rábek šel náhodou kolem ...

Velká gratulace Erikovi Rábků, mysleli jsme si, že bowling hrát umíme. Erik nám ukázal, že se musíme ještě hodně učit, v kvalifikaci dal tříkilo a ve finále Amerikou vyhrál. Druhé místo si po panákové a pivní průpravě, pod dohledem primáře Sovy st., dal Pavel Janů před třetím Pavlem Trčů, rozdíl mezi prvním a třetím místem byl pouhých 8 kuželek !! Bramborová medaile tentokrát zůstala na našeho mladého borce Tomáše Vackojc a hned za ním byl další junior Albert Minnakhmetov. Jsem moc rád, že i ostatní junioři nemají strach a zapojují se do bojů s dospěláky. Největší základnu u nás má rod Krauskopfů, kde s tátou hrají jeho dva synové Pepíno a Dan. Pepínovi se dařilo o poznání lépe, ale má více zkušeností než Dan, u Dana je zase úžasná psychická odolnost (je jak buldok bez emocí :-))
Jak jinak než poděkovat našim zásobovačům Ludánkovi Pouzarů, rodince Sovojc a i Ota Kunc s Radkem Bukovjanů, ti všichni nám donesli dobrou papu a pití.
Každopádně si to všichni opět užili, nálada byla bojovná a skvělá. Díky našim skvělým politikům bylo slyšet mnoho skvělých vtipů.

“Tak jsme tu pandemii zvládli, akorát nám ty pitomci začali umírat hlady :-)”

Jestli se uvidíme, no to nevím, ale zeptám se Prýsmůly, ten tvrdil, že včera, dnes a zítra v sobotu večer nebo v neděli ráno určitě.

Ahoj všem a zachovejte zdravý rozum, peníze odevzdáme těm co jsme volili. Váš Jajda

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb