Family Fitness a Devět dole postupují do Finále A

V neděli se na Strašnickém Xbowlingu odehrál poslední hrací den Devítkové ligy družstev skupiny D. V celkové tabulce bylo už prakticky o všem rozhodnuto a žádné překvapení se tedy ani neočekávalo.  Skupinu zaslouženě vyhrál tým Family Fitness , který prohrál za celou dobu jediný zápas a se ziskem 109 bodů a průměrem 698,58 jsou s velkým náskokem první.

Na druhém místě se také nic neměnilo a  tuto pozici obsadil tým Devět dole s 88 body a průměrem 647,38. První dva týmy tedy zaslouženě čeká finále A, které se hraje 7.9. od 19h na Strašnickém Xbowlingu.

Dále v pořadí skončil na třetím místě tým Best Off Xbowling s 68body a průměrem 588,58. Čtvrté místo patří týmu Československá směska s 58body a průměrem 530,54. Na místě pátém je tým Mumínci také s 58 body ale s nižším průměrem než má směska a to konkrétně 528,83.

Po dohrání posledních dvou skupin během následujících dvou dní se dozvíme které týmy a do kterého finále postupují .  Prosíme Vás tedy pokud postoupíte do jedné z finálových skupin a budete vědět že se nemůžete zúčastnit aby jste se nám dali vědět a mohli jsme místo ve finále nabidout dalšímu týmu v pořadí.

Finále A se hraje 7.9. a finále B už 3.9. vždy od 19:00h