Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Fenomenální nástup, závěrečný propad

Druhá Kaštanka Open se za účasti 29 hráček a hráčů odehrála v sobotu 04.02.2023. Například takový Fanda Brokeš: v kvalifikace na 6 her měl součet 1353! Tedy včetně věkového HDC. Fanda byl v rozmarné náladě, hýřil humorem a úsměvy. Ty ho však na konci turnaji rychle přesly.

Kvalifikace byla jasně a suverénně pod taktovkou Františka Brokeše. Vyhrál by ji suverénně i bez svého zaslouženého věkového hendykepu. Druhá končí docela překvapivě, tedy pozitivně překvapivě, Evča Štefková, třetí Anička Brokešová.

Poslední postupující do semifinále byl díky odstoupivšímu Frantovi Urbánkovi Krivenkyi Serhi.

Finále pro 16 nejlepších otevřel nejlépe domácí Ondra Surán... 226 a dalších 226 mu vlilo do hlavy uspokojení. Ale potvrdí to i třetí finálovou hrou? No ano, potvrdil a zaslouženě doma již podruhé vítězí, čímž se dostává jasně i do čela ročního žebříčku. Druhý končí jeho věčný soupeř Míla Kratochvíl a třetí o pouhý jeden jediný bodík za ním Eva Štefková. Vítězům samozřejmě gratulujeme a vidíme i na fotce.

Na Kaštance se tradičně předávají i další ceny úspěšným... Takže za nejvyšší náhozy Ondřej Surán a Eva Štefková. Pro nejlepší ženu, nejlepšího seniora a nejlepšího hráče s max HDC 6 to jsou: Eva Štefková, Anna Brokešová a Míla Kratochvíl (nojo, je to tak, už je mu taky přes 60 a tak to má prostě zasloužené). Cenu útěchy dnes převzala Monika Krečmerová, jíž se tak úplně nezadařilo, možná i vlivem trémy z prvního startu, ale domníváme se, že se příště vytáhne a ukáže, co v ní vlastně je...

Na závěr děkujeme všem zúčastněným hráčkám a hráčům a samozřejmě i perfektně připravenému centru Kaštanka.

A úplně na konec ještě 2 informace: jednak ode dneška je možná se registrovat nejen do příští Kaštanky Open (04.03.23), ale nově už i do přespříští, tedy dubnové (08.04.23). Proklik na info je ZDE.

A druhá věc: jak jsme dneska informovali, v květnu proběhne obnovená premiéra turnaje Brněnský drak. Byl to dříve velmi prestižní a oblíbený turnaj velkého formátu a na něj teď tedy i my v Kaštance navazujeme. Co je tom zajímavého? No, kdo bude rychlý, může hrát úplně zadarmo, případně za neskutečně nízké startovné. A naprosto každý, tedy i ten, co bude hrát zdarma, si může přivlastnit speciální finanční prémii 3.000 Kč, případně 2.000 nebo aspoň 1.000. Registrujte se co nejdříve, pozvěte známé, kamarády, rodinu... uspět může každý, pomocné HDC mají ženy, senioři, děti a junioři a přidělován bude i výkonnostní HDC. Vše je připraveno, přímo na stránky turnaje se dostanete TUDY a tam jsou jak Propozice, tak i veškeré informace a možnost registrace. Počet restartů není omezen. Platí vždy lepší výsledek ze všech startů. Samozřejmě zveme. Je to sice "až" v květnu, ale obsazovačka za výhodné startovné už se zaplňuje, tak nezaváhejte...

Díky všem za dnešní turnaj a zveme jak na Kaštanku v březnu a dubnu, tak i na Brněnského draka.

Detaily dnešní akce, tj. kompletní výsledky dnes i dříve, roční tabulka, plné komentáře, aktuální roční žebříček, další fotky – vše na turnajovém webu ZDE.

S úctou a přáním všeho dobrého

Výsledky turnaje – ZDE

Milan Soušek (organizace turnaje) a Ondra Surán (pořadatel)

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb