Ferdinand double pro Otakara Frýborta

V poslední srpnovou neděli se v benešovském Scentru uskutečnil 7.turnaj bowlingové série, která se hraje pod záštitou benešovského Pivovaru Ferdinand a Scentra Benešov. V kvalifikačních 4 hrách se nejvíce dařilo ostřílenému matadorovi bowlingových drah, Tomáši Rathouskému, který zahrál krásný průměr 260 bodů na hru. Na druhém místě o pouhých 6 bodů skončil Jaroslav Bejšovec, který dostal láhev vína za první třístovku v turnaji. Druhou devtkovou perfect game zahrál Vojta Sádlík st. Turnaje se zúčastnilo „pouze“ 25 hráčů a hráček. Cenu útěchy dostal Pavel Slováček za nepostup do semifinále. O mazací pauze proběhlo losování Měšce, ale ten zůstal nevybrán a tak se v září bude hrát o cca. 1.500 kč. Finále pro 12 nejlepších si po odstoupení Petra Zacha zahrála i Helena Spilková a vyhrála krásné 7.místo. Finále ovládla manželská dvojice Otakar a Marie Frýbortovi. Po hrách 265 a 266 se tak nevíce radoval Otakar, který navázal na prvenství z června a slavil tak vítězné double (v červenci se nehrálo). Marie k druhému místu přidala i triumf mezi ženami. Třetí místo vybojoval domácí bowler David Ruml a nepopulární čtvté místo obsadila Lenka Mrkvičková. V celkovém pořadí vede Otakar Frýbort před Františkem Spilkou a Jaroslavem Bejšovcem. V Top 6 jsou dále Lenka Mrkvičková, David Ruml a Marie Frýbortová. Další turnaj se koná v neděli 24.září v obvyklých časech. Děkuji všem hráčům a hráčkám za hezký podvečer potažmo večer.