Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ferdinand dvojice ovládli Jaroslav Butal a František Spilka

V neděli 20. listopadu se v Benešově odehrál již 10. turnaj Ferdinand dvojic. Hrálo se na hauzíčku Wall street hracím systémem "baker". Turnaje se zúčastnilo přesně 12 dvojic, z nichž byli po kvalifikaci nejlepší manželé Marie a Otakar Frýbortovi.

V semifinále zahráli nejlépe Jaroslav Butal st. s Františkem Spilkou. Tito pánové z Tábora nakonec vítězí i ve finále. Druzí byli "klikaři" Radek Slabý s Davidem Kumštou a třetí místo vybojovala dvojice S-centra, Gustav Horník, David Ruml. Tyto tři dvojice byli v součtu 4 her plus hendikepy v rozmezí 2 bodů (viz. tab.). Čtvrtí končí Marie a Otakar Frýbortovi. Pátí "Drákula" S.C. Molnar s Mírou Krchem a Top 6-ku ve finále doplnili manželé Zuzana a Petr Bartoňovi, největší a příjemné překvapení 10. turnaje. Sladkou cenu útěchy obdrželi manželé Dana a Jan Paroubkovi za 12. místo a manželé Iva a Jiří Pauleovi za první nepostupové místo do finále. Nejvyššího turnajového náhozu dosáhla dvojice Milan Barnet, Jaroslav Bejšovec, 242 bodů.

V celkovém pořadí je i nadále ve vedení Dalibor Polívka s Františkem Čermákem. Druzí jsou Jaroslav Butal s Františkem Spilkou. Nadvládu hráčů z Tábora dovršují na třetím místě Marie a Otakar Frýbortovi. Hierarchii hráčů z jižních Čech se prozatím snaží narušit zejména dvojice Horník, Ruml a Barnet, Bejšovec, kteří jsou na čtvrtém, respektive pátém místě. Top 6 uzavírají S.C. Molnar a M. Krch.

Díky za fajn nedělní podvečer a příště hrajeme ihned následující neděli, tj. 27. listopadu na modelu Main street.

Foto č.1 zleva: David Ruml, Gustav Horník, František Spilka, Jaroslav Butal, Radek Slabý a David Kumšta.

Foto č.2: Milan Barnet a Jaroslav Bejšovec.

Foto č.3: Dana a Jan Paroubkovi, Iva a Jiří Pauleovi.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb