Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ferdinanda a půlku měšce si domů odváží Dalibor Polívka s Otou Kuncem!

V neděli 30. října se v Benešově odehrál 9. turnaj Ferdinand dvojic. Hrálo se na krátkém mazání Boardwalk dlouhém 35 stop. Turnaje se zúčastnilo 15 dvojic.

V kvalifikaci si s tímto nelehkým mazáním poradili nejlépe Jana Kocmanová s Václavem Fialou. O mazací pauze jsme losovali měšec a vylosované číslo 176 se shodovalo s náhozem hned ve dvou případech a tak si čtyři hráči (Polívka, Kunc, Barnet a Bejšovec) mezi sebe rozdělili celkem 5.100 kč. V semifinále byli nejlepší Septimiu Claudiu Molnar s Miroslavem Krchem. První nepostupující dvojicí do finále byli Marie a Otakar Frýbortovi, kteří tak obdrželi sladkou náplast v podobě čokolády na cestu domů.

Ve finále se nejvíce dařilo Daliboru Polívkovi, který hrál tentokrát s Otou Kuncem. Na druhém místě se umístili Septimiu Claudiu Molnar, přezdívaný "Drákula", s Miroslavem Krchem. Třetí místo vybojovaly ženy Milena Bejčková s Alenou Chaloupkovou. Nejvyšší nához byl "pouze" 227 a dosáhli na něj ve finále vítězové Polívka, Kunc.

V celkovém pořadí vede i nadále dvojice Dalibor Polívka se svým stálým parťákem Františkem Čermákem. Na druhé místo poskočili manželé Frýbortovi a hned o pouhý jeden bod zpět je další dvojice z Tábora, Jaroslav Butal st. s Františkem Spilkou.

Další turnaj této Ferdinand série je naplánován na neděli 20. listopadu 2022 v obvyklých časech - OBSAZOVAČKA.

Foto č.1 zleva: Miroslav Krch, Septimiu Claudiu Molnar, Dalibor Polívka, Oto Kunc, Alena Chaloupková a Milena Bejčková.

Foto č.2: Otakar a Marie Frýbortovi.

Foto č.3: Jaroslav Bejšovec, Milan Barnet, Oto Kunc a Dalibor Polívka.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb