Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ferdinanda vyhrává opět domácí bowler

V neděli 19. února se v Benešově odehrál 2. turnaj Ferdinand devítky. Hrálo se na středním mazání main street dlouhém 41 stop. Za účasti 31 hráčů a hráček byl po kvalifikaci nejlepší František Čermák, který pak v následném semifinále pocítil změnu čerstvého mazání a bylo z toho první nepostupové místo do finále.

V něm začal nejlépe Septimiu Claudiu Molnar, který dokázal hodit devítkovou perfect game 300. Parádní hru také předvedl Jarda Butal (290), následovali David Ruml (278), Vláďa Volčko (277) a Milan Soušek (276). Druhé finálové hry už tak vydařené nebyly a tak nejvyšší hru předvedl Milan Barnet (243), který nakonec bere "brambory" za 4. místo. Na třetím místě končí Septimiu Claudiu Molnar a druhé místo vybojoval Milan Soušek. Z prvního místa se radoval David Ruml a navázal tak na lednové Ferdinand vítězství. Nejlepší ženou byla vyhlášena Marie Frýbortová, která ve finále obsadila 11. místo.

V celkovém pořadí vede David Ruml, druhý je Jaroslav Butal st. a třetí Milan Barnet. Další pořadí v Top 6: Septimiu Claudiu Molnar, Milan Soušek a Petr Eliáš. Nejlepší ženou série prozatím na celkovém 13. místě Jana Kocmanová. Losovaná cena tzv. Měšec zůstal nevybrán a tak se příště bude hrát o cca. 1.200 kč.

Děkuji všem hráčům a hráčkám za pěkný podvečer a budu se na Vás těšit opět někdy na viděnou! Příští turnaj Ferdinand devítky hrajeme v neděli 19. března.

Foto č.1 zleva: Milan Soušek, David Ruml a Septimiu Claudiu Molnar.

Foto č.2: Marie Frýbortová a Septimiu Claudiu Molnar.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb