Ferdinanda vyhrává způsobem start - cíl Ondra Surán!

V neděli 14. dubna se v benešovském S-centru odehrál 4. turnaj Ferdinand devítky. Tohoto sportovního klání se zúčastnilo celkem 28 hráčů a hráček, z nichž byl v kvalifikaci, semifinále i finále nejlepší Ondřej Surán. Tento brněnský hráč během turnaje zaznamenal tři devítkové perfect game 300. Čtvrtou "třístovku" přidala nejlepší žena, Jana Kocmanová. Za každou takto zahranou hru v Benešově rozdáváme 100 kč! Ale zpět k samotnému finále... druhé místo vybojoval Claudiu Septimiu Molnar a třetí místo si vyházel David Ruml, kdy v samotném závěru odsunul Miroslava Krcha na bramborovou pozici o pouhou 1 kuželku.

Losovaná cena, tzv. Měšec zůstal opět nevybrán a tak se 12. května bude hrát o cca. 4.000 kč! Ceny útěchy Ferdinand za první nepostupové místo do semifinále, resp. finále získali Iva Pauleová (ta se vzdala účasti v semifinále) a Šimon Melcr.

V průběžném pořadí série vede i nadále "Drákula" Septimiu Claudiu Molnar před Petrem Zachem st. a Davidem Rumlem. Další pořadí v Top 6: Miroslav Krch, Milan Barnet a Jan Žák.

Děkuji všem hráčům a hráčkám za účast a budu se na Vás těšit opět někdy na viděnou u nás v S-centru!

Foto č. 1 zleva: Septimiu Claudiu Molnar, Ondřej Surán a David Ruml.

Foto č. 2: Ondřej Surán a Jana Kocmanová.