Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Finále LDL v Strašnicích vyhrálo X BT NOTAXO

Na Xbowlingu Strašnice odehrálo finále LDL, za účasti 7 týmů. O jasném vítězi se rozhodlo až ve čtvrtém kole, když proti sobě nastoupili týmy X BT NOTAXO a ŠULÍNI. Kde zvítězil tým X BT NOTAXO a padlo první 300 v podání Jana Ďaďa (X BT NOTAXO).

Jak jsem se zmínil na prvním místě skončilo X BT NOTAXO23 body, na druhém místě ŠULÍNI19,5 body a na třetím místě JDK16 body. Všichni na stupních vítězů dostali poháry, láhev dobrého vína a obálku s finanční odměnou.

Na dalších místech se taky dávali odměny v obálkách a to v tomhle pořadí. Na čtvrtém místě byli PRAŽSKÉ ŠUNKY14 body, na pátém místě HERDEK12 body a na šestém místě JB MIRAMARE 180711 body. A na posledním místě skončilo LUMIRO9,5 body a za účast dostali nealko pivo grep.

Nejlepší hráč večera byl Jan Ďaďo (X BT NOTAXO) 274,75 bodů a nejlepší ženou se stala Vlastička Eidernová 213,33 bodů (PRAŽSKÉ ŠUNKY). První dvě družstva postupují na velké mistrovství LDL, které se bude konat na Zličíně 18. 10. 2020 od 9:00. Všem hráčům děkujeme za účast a těšíme se na další sezonu LDL.

Výsledky a statistiky – ZDE

Váš Xbowling team – bowling Strašnice

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb