Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Finále letního SUMMER CUPU za dveřmi

Ďaďo Ján

 

Odpočinkový letní tréninkový turnaj Summer Cup se blíží do velkého finále. Počet hráčů je 129 a přinášíme i průběžné výsledky po kategoriích, ve kterých se nám už i začali odhlašovat někteří hráči. Prosíme tímto hráče všech kategorií o spolupráci, a pokud už předem víte, že se finále nezúčastníte, tak nám to sdělte, abychom stačili oslovit další v pořadí...….

Připravili jsme pro váš i obsazovačku, do které se již máte možnost nahlásit, barevně jsou vyznačeni hráči dle aktuálního pořadí. V Kategorii A postupuje 24 hráčů a první skupina začíná od 11:00 a druhá od 12:00 na Xbowlingu Žižkov. Kategorie B začíná hrát na Xbowlingu Žižkov od 16:00 a postupuje sem prvních 12 hráčů. Kategorie C nastoupí opět na hernu Xbowling Žižkov a to od 19:00 a finále opět hraje nejlepších 12 žen. No a finále Kategorie D se odehraje tentokrát až o týden později – tj. 6. 9. ve Strašnicích, celkem by do něj mělo nastoupit 24 hráčů a začíná se od 11:00 (první runda) a od 12:00 (druhá runda).

Z každého startu hráče odkládáme 50,- do měšce, který momentálně obsahuje 15 800,- Kč, a celkově to vypadá, že v měšci bude nakonec částka kolem 18 000,- Kč.

Vedení si s průměrem 236,0 a se součtem 1 416 bodů udržel Jan Macek, a diktuje tempo hlavní Kategorii A. V Kategorii B vede beze změny Jiří Kotjužanský, který má nához 1 369. V ženách se si vedení udržela Jana Schönová, která má v součtu 1 223 bodů. V Kategorii D se také beze změny ve vedení drží Daniel Muránský se součtem 1 214 bodů. Volná místa jsou stále v obsazovačce, tak si přijďte zahrát, protože se nezadržitelně blíží finálový hrací den.

Výsledky – ZDE

Propozice turnaje – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Pořadí Kategorie A – ZDE

Pořadí Kategorie B – ZDE

Pořadí Kategorie C – ZDE

Pořadí Kategorie D – ZDE

Váš Xbowling team – bowling Žižkov a Strašnice

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb