Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Finále Ligy dvojic 2022: historicky první Mistrovský titul má Kaštanka

Republikové finále Ligy dvojic 2022 se hrálo 10. prosince 2022 v Brně, centrum Kaštanka.

1. kolo bylo tak trochu zahřívací, i když také důležité. Všichni odehráli 2 hry, aby se seřadili pro 2. kolo Play-off. Už tady bylo vidět pár nádherných her.

2. kolo na 2 hry play-off: Vítězové duelů postupovali do Finále, poražení do malého finále. Není bez zajímavosti, že všichni výše postavení po 1. kole si poradili s těmi s nižšími pozicemi.

Po 2. kole se mazalo pro Velké i Malé finále, což přineslo obědovou pauzu coby vhodný čas pro raut zdarma pro všechny hráčky a hráče. Tradičně z dílny pana majitele herny. Děkujeme!

Finále, ve kterém šestice úspěšných v předchozím kole hrála klasicky ligovou skupinu každý s každým. S celkovým ziskem 24 bodů obsazuje Kaštanka (Ondra Surán, Kamil Škorvánek) 1. místo a vybojovala si tak historicky první Mistrovský titul v této soutěži. Notaxo (Míra Malec, Láďa Šimánek) obsazuje s 20ti body 2. příčku, i oni prohráli jediné utkání, a to právě s Kaštankou. 3. místo bere docela překvapivě Kad-Ráa (Martin Kadeřábek, Fanda Ráab).

Malé finále pro 6 týmů co neprošly úspěšně 2. kolem se celkem snadno stalo kořistí dvojky Notaxo X (Michal Dobiáš, Ján Ďaďo), i když druzí All In (Jarda Bárta, Šárka Bártová) dělali co mohli, zejména Jarda se vytáhl a nebýt jeho zcela poslední hry s propadem o 100 kuželek, kdoví, jak by to bylo. Třetí pozici získali solidně hrající Več-Čul (Roman Čulák, Petr Večeřa

Celá akce proběhla dobře, bez zádrhelů, v hezké atmosféře, což všichni kvitovali. Tyhle věci nám pochopitelně dělají radost. Všichni úspěšní pobrali své poháry, pohárky, věcné ceny, zcela všichni byli oceněni extra diplomovým uznáním. Z doplňkových soutěží byly odměněny nejlepší ženy a nejvyšší nához dvojice.

Pokud se podíváme na jednotlivce, tak zcela nahoře je Ondřej Surán (průměr z dneška 218,78), za ním Standa Nejezchleba (216,11) a třetí Láďa Šimánek (216). Nejvyšší hru jednotlivce jsme viděli hned 3x - 268 postupně ukázali Mykola Fufalko, Stanislav Nejezchleba, Jaromír Malec. Nejvýše postavenou ženou je jak už jsme zmínili Veronika Dufková (180,33, celkově 13. místo).

První ročník Ligy dvojic tak byl zakončen. Velké poděkování hlavně všem hráčkám a hráčům a samozřejmě jednotlivým bowlingovým centrům, speciálně finálové Kaštance. Již nyní jsou otevřeny registrace do ročníku 2023 - 1. pololetí – hlásit se je možné do různých heren, a pokud tam tu svoji nenajdete, lze ji do soutěže přidat. Srdečně všechny zveme! Přihlášky a Propozice 2023 jsou už venku.

Na fotce jsou vítězové Finále a nejlepší z Malého finále. Detailní výsledky týmů i jednotlivců ve všech kolech Finále, včetně podrobnějšího komentáře a dalších fotografií jsou klasicky na webu Ligy dvojic. Nahlédněte, není to nezajímavé…

Mějte se všichni fajn, hezké svátky a vše dobré do příštího roku!

Výsledky finále – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb