Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Finále Ligy dvojic ovládli chlapci z Notaxo K

V sobotu 29.06.2024 se sešli finalisté aktuálního ročníku Ligy dvojic, doplněné o divokou kartu a náhradníka za ABB, kteří… no dejme tomu absentovali. Na průběh a výsledky finále to však nemělo žádný vliv. Systém finále je jednoduchý: v základu 2 hry, pak play off na 2 hry, vítězové do Finále A, poražení do Finále B. Obě Finále na 3 hry, vždy od nuly.

Základní část zvládlo nejlépe vojkovské Notaxo K (783), těsně za nimi končí brněnská KoKa (773), třetí pak brněnská Kaštanka (743) a čtvrtí končí vojkovské Notaxo (740).

play off bylo zajímavé, že zcela všichni výsledkově lepší týmy ze základu zvládli svá utkání a nedopustily žádné překvapení.

Ve Finále A se tedy sešly Notaxo K, KoKa, Kaštanka, Notaxo, Lucerna a Osečáci. Tedy 2 týmy z Vojkova, 2 týmy z Brna a po jednom z Plzně a Kolína. Dominance Notaxa K byla evidentní, jejich součet 1379 hovoří za vše. Výrazně se na tom podílel Lukáš Jelínek, kterému velmi zdatně sekundoval Kuba Šarišský. Na druhou příčku se díky posledním hrám vyšplhala Kaštanka a odsunula tím kolegy brňáky KoKa na místo třetí.

Finále B bylo vyrovnanější. 2 týmy z Vojkova, 1 z Plzně a 3 z Kolína. Finále B vyznělo pro Notaxo X (1117), druhé místo vybojovaly Paštiky (951), oba týmy z Vojkova, a třetí místo po zásluze berou kolínští Jeleni (888).

V hodnocení jednotlivců je vidět velký přínos Lukáše Jelínka s průměrem 223,57 ze 7 her. Za ním se umístil Ondra Surán (téměř 207), Láďa Šimánek (přes 204) a dvoustovkáře uzavírá Kuba Šarišský (přes 202). Nejlepší ženou vůbec byla Alena Sovová.

Všichni účastníci byli pohoštěni dobrým obědem, nejlepší jak z Finále A, tak i z Finále B převzali své poháry a doprovodné hmotné ceny. Vítězové obou Finále vidíme na fotce. Všechny další fotky jsou k dispozici na webu Ligy dvojic.

Příští Liga dvojic je ta podzimní, registrace do všech skupin bude otevřena v srpnu, hrát se začíná od září do listopadu. Děkujeme zcela všem hráčkám a hráčům nejen za účast ve skupinách, ale i finalistům za srdnatost v samotném Finále, jež se hrálo za mimořádně horkého počasí.

Veškeré detailní výsledky jsou k vidění na webové stránce akce.

Výsledky Finále A – ZDE

Výsledky Finále B – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb