Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Finálová spanilá jízda Matěje Vojkovského

Dalším bowlingovým turnajem pokračovala série turnajů Raketa cup 2020. K tomuto sedmému letošnímu turnaji jednotlivců se prezentovalo 29 hráčů a hráček. Úroveň byla výborná a na postup z kvalifikace do finále bylo nutné docílit průměru 180 bodů. Kvalifikace vyzněla nejlépe pro Radovan Uhra, Václava Bařinu a Matěje Vojkovského.

Finále bylo spanilou jízdou opavského hráče a nejmladšího účastníka Matěje Vojkovského, který zaznamenal úctyhodný turnajový průměr z osmi her 224 bodů. Dařilo se také Radovanu Uhrovi, který skončil stříbrný a bronz si převzal Martin Orálek. Na medaili tentokrát nedosáhl Roman Jenšovský (4.) a Václav Bařina (5.), který si také převzal cenu za nejvyšší nához 264 bodů. Další pozice pak obsadili Jan Hoschna (6.), Jan Filuš (8.), Tomáš Frydrych (8.), Pavel Varhaníček (9.), Jiří Grygar (10.), Andrzej Bednarz (11.) a Anna Filušová (12.). Ta získala cenu určenou pro nejlepší ženu turnaje. Do finále se překvapivě neprobojovali favorité, například Daniel Benna, Lukáš Hendrych a Petr Vaněk. Byl to poslední turnaj před uzavřením provozovny z důvodu nařízení vlády, tak si ho všichni hráči ještě užili, než si opět budou moci zaházet bowlingovou koulí. 

Po předposledním bodovaném turnaji stále celkově vede Jenšovský, ale už jen o pouhý 1 bod, před Orálkem a Bařinou. Pronásleduje je Filuš, Bednarz, Frydrych a Filušová.    

Posledním letošním turnajem pro širokou veřejnost bude klasický Vánoční turnaj, který bývá velmi oblíbený. Termín je stanoven na neděli 20. prosince 2020. Zájemci se mohou přihlásit u bowlera RAKETY BOWLING na tel. 553 710 090 nebo přímo na obsazovačce na www.raketabowling.cz .

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb