Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Finálové galapředstavení Jaroslava Lorence

Třetím turnajem za účasti 74 hráčů, pokračovala série Prague POPO Bowling Cup. Losovala se tradiční částka 2500,- Kč v POPO CHANCI a díky Numismatice POPO, bylo pro hráče na bedně bylo připraveno opět o něco navíc, než přináší propozice.

- KVALIFIKACE: výsledky po šesti hrách překračovaly běžné hodnoty. „Bomby“ jel tentokráte s průměrem 237,5 Ondřej Trojek. Na dostřel se mu přiblížil Václav Rác s průměrem 236,6 a Lukáš Jelínek byl o malinký kousek horší. Všichni tři si vybojovali nasazení do „step 2“ a s nimi ještě David Mojka, Pavla Černá a Tomáš Vacek. O postup z kvalifikace a nasazení do „step 1“ bojovali hráči umístění na 7. až 30. místě a k postupu bylo zapotřebí 1177 bodů.

- Po ukončení kvalifikace se losovala nejen POPO CHANCE, losovaná cena, částka v hodnotě 2500 Kč. Ta si našla svého výherce dle umístění v kvalifikaci na 52. místě, tím šťastlivcem byl Vladimír Stříbrný. Start zdarma na dubnovém turnaji Prague POPO Cup mají: Pavla Černá, Tomáš Vacek, Molnar Septimiu Claudiu.

- STEP 1: tradičně k prezenci účastníků do step 1 nepřišli všichni hráči a tak přišla řada i na 3 náhradníky. Čtyřidvacítka nasazených byla rozdělena do šesti skupin po čtyřech hráčích dle propozic. Z každé čtyřky soutěžících na páru poté postupovali po dalšího stepu po dvou hrách dva nejlepší ale k žádnému velkému překvapení nedošlo (podrobné výsledky jednotlivých stepů naleznete v přílohách).

- STEP 2: k dvanáctce postupujících ze „step 1“ se přidal do každé skupiny jeden z šesti nejlepších z kvalifikace. Po dvou hrách z každé trojice soutěžících na páru postupovali opět dva nejlepší do finálového stepu ale procházka růžovým sadem to nebyla a o postupu rozhodovaly minimální rozdíly.

- STEP 3 - finálový: vyšel nejlépe Jaroslavu Lorencovi, který proplouval nenápadně turnajem a rozbalil to pořádně až ve finále. Zahrál 268,299 a víceméně neměl konkurenci. Až o 66 bodů méně, měl na svém kontě druhý Ondřej Trojek. Třetí místo na bedně vybojoval junior Tomáš Vacek, který měl o dalších 31 bodů méně.

Ve vedlejších kategoriích byli oceněni:

- nejlepší senior/ka, Jan Kolář (4. místo)

- nejlepší hráč/ka kat. P190, Aleš Procházka (5. místo)

- nejlepší hráč/ka kat. P165, Jakub Marek (10. místo)

- nejlepší senior/ka 65+, Antonín Matějka (20. místo)

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO HODNOCENÍ: pokračuje boj nejen o vypsané ceny za umístění v TOP 11 ale i boj o cestu a start na turnaj EBT (bez reprezentantů, ti se nepočítají). Žebříček průběžného pořadí naleznete v přílohách.

Výsledky kvalifikace – ZDE

Výsledky step 1-2-3 – ZDE

Konečné výsledky – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb