Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Formprojekt navyšuje náskok ve sk. A LVDL

FORMPROJEKT

Ve středu 23.6.2021 se v Xbowlingu ValMez odehrál 2. hrací den skupiny A prázdninové týmové soutěže, Letní Valašské Devítkové ligy. Zásadním bodem večera bylo, zda se nám tabulka udrží v relativně uceleném balíčku nebo se podaří prvním třem týmům z úvodního kola poodskočit soupeřům. A stalo se to druhé.

Opět byl nejlepší Formprojekt (19,5 b. – celkem 38,5 b.) a navýšil svůj náskok na 6,5 bodu na svého nejbližšího pronásledovatele a největšího soupeře, kterým je NO NAME (16 b. – celkem 32 b.). Oba spolufavorité skupiny tak potvrzují své ambice. Velmi dobře hraje i nadále nováček LVDL MRK (15 b. – celkem 28 b.). Na NO NAME ztrácí jen 4 body, ale co je nejdůležitější v základních skupinách, drží třetí postupové místo do Finále A a k dobru na čtvrté místo má již solidních 9 bodů. Herní i výsledkové zlepšení předvedlo Zákulisí (11 b. – celkem 19 b.) a z poslední místa poskočilo na místo čtvrté. Již méně se dařilo družstvu LTL Baťa (8 b. – celkem 18 b.) a kleslo o jednu pozici na páté místo. Generálka na nadcházející Republikové finále (neděle 27.6.21) vůbec nevyšla obhájci titulu Tweeners (5,5 b. – celkem 14,5 b.), kteří klesli na šesté místo. Věříme, že si „strajky“ nechali na neděli a budeme jim moc a moc držet palce. ONLINE výsledkový servis již tradičně přinese server Bowlingová Liga.

A můžeme se podívat na statistiky 2. kola. Hráčem večera se stal Radek Novák (Formprojekt) s průměrem 230,00 bodu. Hned dva borci získali plný počet 5 bodů a byli to Mirek Zedník (MRK) a Petr Barinec (NO NAME). Nejvyšší nához měl tentokrát hodnotu 264 bodů a autorem byl Lojza Horák (Tweeners). Nejlepší celovečerní průměr 646,20 bodu zahrál Formprojekt a nejlepšího náhozu 714 bodů dosáhl NO NAME.

Z druhého hracího dne LVDL skupiny A je to asi vše. K třetímu dějství se sejdeme opět za 14 dní, ve středu 7.7.2021, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za krásný bowlingový podvečer a těšíme se s Vámi v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky 2. HD – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb