Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Formprojekt, Republika a Za řekou doplnili Finále A

Tak i skupina B Letní Valašské Devítkové ligy má dohráno. Svůj závěrečný čtvrtý hrací den odehráli její hráči ve středu 17.8.2022. Léto opět udeřilo plnou silou, a jak jsme si libovali nad počasíčkem o víkendu na kempu, tak tentokrát jsme opět trpěli pod náporem vedra.

Nicméně to nebylo nic proti tomu, jaký obrovský boj se svedl a postup do Finále A a především o třetí postupové místo. Dnes to vezmeme pěkně podle konečného umístění. Stylem start – cíl na prvním místě odehrál základní skupinu Formprojekt (17 b. – celkem 65,5 b.) a nakonec o jeho 5 bodovém náskoku na druhou Republiku (17,5 b. – celkem 60,5 b.) rozhodl úvodní hrací den. V něm byl Formprojekt lepší o 6,5 bodu a ač se Republika ve zbylých třech večerech snažila, seč mohla, tento odstup již nedokázala zlikvidovat. Oba týmy vyhrály 2 HD a po zásluze tak bezpečně postoupily.

Krásný souboj o konečné třetí místo a současně poslední postupové, svedla družstva Za řekou (14 b. – celkem 51,5 b.) a Hell team (10,5 b. – celkem 46,5 b.). Konečný bodový rozdíl 5 bodů ve prospěch týmu Za řekou je zcela zavádějící. V třetím kole závěrečného večera totiž zvládl vzájemný zápas lépe Hell team a do závěrečných dvou zápasů šel s náskokem 1 bodu. Jenže závěr patřil týmu Za řekou, který v těchto dvou posledních zápasech vydoloval 8 bodů, naopak Hell team uzmul pouze 2 body a bylo vymalováno. Takže jen doplníme, že do Finále A proklouzlo družstvo Za řekou a na Hell team zbylo pouze Finále B. V něm se pak opět potkají s pátým Star Teamem (7 b. – celkem 41 b.) a šestým Black horse (9 b. – celkem 35 b.). Oba týmy v žádném případě nebyly tzv. do počtu, ale kvalita soupeřů byla opravdu o trošku vyšší.

A ještě klasicky doplníme statistiky. Hráči večera se stali Ondra Trojek (Republika) s průměrem 245,40 bodu a ziskem 5 bodů a Nela Capilová (Hell team) s průměrem 205,60 bodu. I tentokrát nám v této skupině TŘÍSTOVKA a autorem byl Pepa Novák (Formprojekt). Týmové statistiky ovládl Formprojekt díky nejvyššímu náhozu 728 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 664,80 bodu. Ondra Trojek pak ovládl i celkové statistiky s nejlepším průměrem 238,65 bodu a získanými 15 body. Hráčkou skupiny pak byla Jana Orságová (Za řekou) s průměrem 206,25 bodu. Celkově nejvyšší nához 300 bodů předvedl dnes již zmíněný Pepa Novák a v minulém kole zlomil tuto metu Karel Orság (Za řekou). Nejvyšší týmový nához měl hodnotu 748 bodů a zahrál jej Formprojekt.

Tímto máme uzavřenou základní část LVDL skupiny B. Finále B (Hell team, Star Team a Black horse) se hraje za 14 dní ve středu 31.8.2022 od 18:00 hodin. Finále A (Formprojekt, Republika a Za řekou) má pak 2 hrací dny a to v termínech 24.8.2022 a 7.9.2022. Je to vždy středa a klasicky od 18:00 hodin. Díky všem za krásné letní bowlingové večery a těšíme se brzy na viděnou. Třeba na Letním poháru, v kterém nabízíme, jako každé prázdniny, speciální zvýhodněnou cenu.

Výsledky 4. HD - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb